Україна
Kalush Orchestra отримає новий кришталевий мікрофон Євробачення: Свій кришталевий мікрофон вони продали за рекордну суму

Kalush Orchestra отримає новий кришталевий мікрофон Євробачення: Свій кришталевий мікрофон вони продали за рекордну суму.

Гурт продав свій кришталевий мікрофон. Виручені гроші артисти направили до фонду Сергія Притули, який допомагає українській армії.

Свій кришталевий приз музиканти Kalush Orchestra продали за 900 000 тисяч доларів! Це безпрецедентний випадок в історії конкурсу. Кубок дістався українській криптовалютній біржі WhiteBIT.

На офіційній сторінці “Євробачення” в Україні Facebook з’явилося повідомлення, що Kalush Orchestra отримають новий трофей.

Як розповіли сайту “Сьогодні” у пресслужбі “Суспільного”, виробники кубка справді зроблять ще один такий самий приз.

“Виробники трофею, компанія Kosta Boda, дізналися про благодійний аукціон, оголошений гуртом Kalush Orchestra, і вирішили підтримати гурт. Спеціально для українських артистів буде виготовлено ще один трофей на заміну, щоб переможці Євробачення не залишилися без свого призу”, – прокоментувала голова української делегації на Євробаченні Оксана Скибінська.

Фото з мережі

You cannot copy content of this page