Кар’єра, фінанси, здоров’я та кохання: таро-прогноз на тиждень з 1 по 7 квітня для всіх

Майбутній тиждень, яким керує аркан Ієрофант, буде сповнений палацових інтриг. Ви опинитеся в епіцентрі подій і, можливо, виступите в ролі третейського судді, який має вирішити складну суперечку між добре знайомими вам людьми. Завдяки своїм навичкам, комунікабельності та здатності до діалогу ви проявите себе у всій красі і зробите так, що ніхто не залишиться в образі, а ваші власні інтереси при цьому будуть повністю дотримані.

Настав час оновити себе і свої базові налаштування. Цей тиждень дасть поштовх, і ви усвідомите, що відкладати важливі рішення більше не можна. Не бійтеся наслідків, адже найгірше, що можна зробити у своєму житті, — це не змінюватись. Зробіть один крок до своєї дороги змін — і побачите, якою радісною, надихаючою та пригодницькою вона буде.

Кар’єра

Тиждень видасться хаотичним, небезпечним і сповненим неприємних несподіванок. Люди, до яких ви добре ставитеся, намагатимуться підставити вам підніжку і всіляко шкодити. Уникайте відвертості і нікому не довіряйте свої таємниці, а якщо проговоритеся про щось важливе, то недоброзичливці неодмінно цим скористаються і підведуть вас. Щоб захистити себе від непотрібних неприємностей, тримайте рот на замку, більше слухайте і не вступайте ні в які «перетирання» кісточок із товаришами по службі.

Фінанси

Усі вільні гроші на цьому тижні будуть витрачені на приємні та потрібні вам речі. Карта тижня каже, що зараз настав час кардинально оновити весняний гардероб чи купити щось про що ви давно мріяли. Головна небезпека полягає в тому, щоб не піддатися емоціям і не зробити незаплановану покупку. Якщо надумаєте йти в магазин без мети, то краще залиште більшу частину грошей вдома, інакше точно не встоїте, витратите більше, ніж належить, і опинитеся в глибокій фінансовій кризі.

Відносини

В особистому житті з настанням другого місяця весни відбудуться кардинальні зміни. Обставини будуть складатися таким чином, що всі недомовки, обмани та таємниці відкриються і доведеться ухвалювати рішення, від якого залежить подальший розвиток подій. Якщо ви довго сумнівалися, то зараз нарешті настав час визначитися, як діяти далі: розривати стосунки, що зайшли в глухий кут, і розлучатися — або перекладати роман на новий, якісніший рівень. Дійте у своїх інтересах та спрямовуйте своє особисте життя до того результату, який ви хочете отримати.

Здоров’я

Здоров’я цього тижня буде вкрай нестабільним. Через тривоги, переживання і несприятливу астрологічну обстановку можуть загостритися захворювання, а ще можливе безсоння. Щоб не підхопити вірус, мінімізуйте відвідування людних місць та громадського транспорту, а для гарного самопочуття скоротіть важкі фізичні навантаження та більше гуляйте на свіжому повітрі.

Порада на тиждень

Постарайтеся на першому тижні квітня якнайбільше радіти і в усьому шукати позитив. Енергію щастя можна черпати не лише з матеріальних речей, а й просто роблячи те, від чого вам стає тепліше на душі. Гоніть геть негативні думки і робіть більше речей, які приносять вам задоволення.

You cannot copy content of this page