Кар’єра та фінанси на четвертий тиждень місяця: таро-прогноз із 20 по 26 травня для кожного

Тиждень, яким керуватиме Аркан Сила, видасться енергетично потужним і вкрай насиченим. Досягти успіху в цей період допоможе максимальна активність і постійний рух вперед, незважаючи на перепони, що виникають. Найважливіші правила у ці сім днів — не лінуватися, контролювати емоції та захищати свої інтереси. Ці прості дії допоможуть яскраво проявити себе і стати сильнішими морально та фізично.

Кар’єра

Цього тижня варто очікувати на інтриги і спроби конкурентів вставити вам палиці в колеса. Будьте готові до розвитку подій, а для важливих справ і переговорів заздалегідь підготуйте кілька запасних планів. Крім того, уважно стежте за тим, що підписуєте та кому переказуєте кошти. Будь-які помилки призведуть не тільки до неприємних втрат у грошах і часі, але їх ще й доведеться довго виправляти.

Час відпочинку минув, настав час серйозно братися за відкладені справи та реалізацію своїх планів. Багато невирішених проблем навалюватиметься на вас. Дійте поступово і не кидайтеся на амбразуру. Вам важливо бути в моменті і не йти з головою у похмурі думки. Зробіть паузу та намагайтеся дати собі можливість видихати. Важливо почути себе та свої «справжні» потреби.

Фінанси

Жодних фінансових проривів на четвертому тижні травня не очікується. Зараз саме час врахувати помилки минулого та розробити нову стратегію щодо залучення коштів та пошуку додаткових джерел доходу. Також у вас можуть статися несподівані витрати або хтось із родичів чи добрих друзів попросить у вас у борг.

Кохання

Цього тижня в особистому житті можуть статися позитивні чи негативні події, через які доведеться негайно змінювати плани на найближчий час. Головне – не рубайте з плеча, заспокойтеся і добре обміркуйте свої подальші кроки та їх наслідки. Також у цей період можуть статися знайомства, які допоможуть розширити світогляд.

Порада на тиждень

З’їздіть до родичів, побудьте із сім’єю — насититесь силою, яку вам дає родина. І лише після цього подумайте та напишіть список із 10 цілей, які ви хочете зробити до кінця року. Можливо, зараз потрібно змінити багато в тому, що зараз у вас відбувається у житті. А для цього важливо бути гнучкими та готовими до будь-якої зміни обставин. Настав час озирнутися назад і побачити: а чи не наступаєте ви на колишні граблі? Ухвалювати рішення варто вже з досвідом минулих помилок.

You cannot copy content of this page