Кар’єра, заробітки, зради та афери: що чекає на Тельців, Раків, Левів, Дів та Скорпіонів

З чим вони увійдуть до нового 2024 року?

Астрологи склали прогнозом на кінець року – під прицілом листопад та грудень. Від місії деяких знаків зодіаку залежатиме те, з чим вони увійдуть до нового 2024 року.

ТЕЛЕЦЬ. До кінця року цей знак може заслужити на повагу та визнання, його старання окупляться. Осінь принесе Тельцям бурхливі зміни: на них чекає турбота про батьків, ремонти, переїзди. Особливу увагу слід приділити здоров’ю.

Перед Тельцями відкриються нові можливості далеко від дому.

Період із зими буде особливо продуктивним.

РАК. На користь Ракам буде колективна діяльність у співпраці із професіоналами. Проєкти принесуть їм віддачу у 2024 році. Раки можуть покластися на друзів. Заробітки прийдуть далеко від дому, фінансових можливостей буде багато. У другій половині осені цьому знаку зодіаку слід приглянути за свої майном, домом і берегти батьків.

ЛЕВ. У другій половині жовтня Левам варто відмовитися від далеких доріг. У цей період на них чекають особисті зміни. Зірки пророкують і захоплення, і виклики. Оточуючі звертатимуть увагу на Левів. Вони відчують себе у центрі загальної уваги. Багато представників знаку замисляться про поповнення у сімействі. На перший план вийдуть справи сім’ї, особливе значення матимуть зв’язки.

У листопаді прийдуть кардинальні зміни на роботі. Цей період до січня буде відзначений діловими успіхами. До 2025 року Левам доведеться покладатися на свої знання та досвід.

ДІВА. Багато представників знаку можуть зіткнутися з аферами: є ризик обману та втрат. Особливо варто звернути увагу на особисту сферу.

За лаштунками звичних комунікацій і стосунків – небезпека зрад, не заводьте інтрижки, уникайте любовних авантюр.

Осінь принесе успіх у особистих справах та на роботі, а також у навчанні та переговорах. Але на початку листопада зірвуться поїздки, зустрічі, договори, будуть витрати та втрати. Доведеться витратити чимало сил на відновлення особистих стосунків.

СКОРПІОН. Скорпіонів чекають зміни на роботі, колектив може повністю змінитись. Сімейні справи затягнуть у вир. Зірки радять їм відкрити свою справу, нехай спочатку вона і не буде прибутковою. Допомогу Скорпіонам нададуть друзі. Восени будуть втрати та інтриги за спиною. Опорою стане родина.

Рік завершиться прибутком, участю у справах близьких, поїздками.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page