Кар’єрний зліт та грошовий потік: знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст із 11 серпня

Декілька представників зодіакального кола потрапили у фаворити до Юпітера, який відкриє для них низку можливостей проявити себе з кращого боку.

Серпень вважається напруженим місяцем, причому у астрологічному сенсі. Багато людей втомилися від літньої спеки, так хочеться зробити перерву та вирушити на відпочинок.

Завдання, що постійно зростають, від начальника не додає оптимізму. У результаті всі знаки зодіаку починають втрачати мотивацію, ставитись до роботи несерйозно та отримувати догани від боса.

До того ж напружене становище планет лише посилює ситуацію. Ретроградна Венера та Меркурій вносять проблеми у життя представників зодіакального кола, сварячи їх із іншими половинками та колегами. У цій черзі негативу лише Юпітер дарує можливість проявити себе та зробити вирішальний ривок у кар’єрі з 11 до 13 серпня.

11 серпня Юпітер робить тригон до Меркурія, розганяючи інтелектуальні здібності представників знаків до максимуму. Люди відчувають у собі сили почати щось нове та швидко отримати очікуваний прибуток. Також активізується спілкування, багато хто починає обростати корисними зв’язками, які можна використовувати для просування по службі.

Варто придивитися до нестандартних методів у досягненні успіху, адже Юпітер у тригоні з Меркурієм дають свободу мисленню та польоту фантазії, буде безглуздо не використати цей шанс.

Якщо ви ще не готові до змін і не хочете брати на себе велику відповідальність, то використовуйте вдалий період для планування, найграндіозніші задуми підуть за кращим сценарієм. Також з 11 по 13 серпня — чудовий час для укладання контрактів (особливо у літературній сфері) та проведення ділових переговорів.

Серед знаків зодіаку є ті, хто потрапив у фаворити до планети удачі та везіння, доля сама приведе їх до підвищення по службі та дасть змогу заробляти більше.

Близнюки

Вперше люди цього знака змогли максимально скористатися задарма швидко знаходити спільну мову з кожним. Близнюкам пощастить із 11 по 13 серпня зійти на кар’єрний п’єдестал.

Швидше за все, вони переконають боса дати їм перспективний проект, щоб показати себе з кращого боку та довести, що давно виросли з посади, яку обіймають. Головне, щоб люди цього знака не здалися на середині шляху, як це часто буває в них.

Лев

Ще один представник гороскопу, який засидівся на своєму місці. Леви вже почали втрачати мотивацію ходити на роботу і виконувати ті самі завдання. Юпітер разом із Меркурієм подарують цьому знаку шанс знайти собі нове захоплення, яке допоможе розкритися їхнім найкращим якостям.

Зміни помітять і на роботі, тому не дивуйтесь підвищеної уваги з боку колег та начальника. Ви випромінюватимете позитив і впевненість, вам не уникнути заслуженої нагороди.

Скорпіони

Людям цього знака вдасться укласти вигідну угоду, яка і дасть поштовх для розвитку кар’єри. Тепер Скорпіонам не можна зупинятися на досягнутому, вони змогли впіймати успіх за хвіст і безглуздо упускати можливість попросити допомоги для підкорення нової вершини.

До речі, Скорпіон ще може досягти успіху і у своєму бізнесі, тому варто подумати над тим, щоб нарешті ризикнути вкласти фінанси, час і всі свої сили.

You cannot copy content of this page