Кардинальні зміни, доленосні зустрічі та містичні явища чекають на знаки в коридорі затемнень з 14 жовтня 2023 року

У середині осені жителі Землі зможуть побачити два неймовірні затемнення — кільцеве сонячне та напівтіньове місячне. Період з-поміж них астрологи називають коридором і вважають таємничою подією, тому що в цей момент доля змушує людей проаналізувати свій попередній досвід і задуматися про власне призначення.

Астрологи називають коридором період між сонячним та місячним затемненнями, які змінюють один одного з різницею приблизно на два тижні. Ця пора вважається особливою, тому що ці події розгортаються поблизу кармічних вузлів — явищ, пов’язаних із минулими життями людини.

Поки на небі складається подібна конфігурація, жителі Землі відчувають серйозні зміни у поведінці та світовідчутті, що дозволяє переосмислити свої вчинки. Багато хто боїться коридору затемнень, оскільки вважає це явище небезпечним.

Це найзагадковіші, таємничі слова часто викликають почуття тривожності та невизначеності. Енергетично сильний час, за якого можливі глобальні зміни в житті як на кращий, так і на гірший бік.

Часто саме на цей час припадають якісь неприємні ситуації, пов’язані з грошима та відносинами. Можуть виходити з ладу технічні пристрої, губитися посилки та листи. Однак саме так доля дає зрозуміти людині, що вона відійшла від вищих цілей. І одні вийдуть із коридору затемнень, переможцями, опинившись по той бік проблем, а інші ув’язнуть у складностях ґрунтовно та надовго.

Коридор затемнень – подія не рідкісна. Його можна спостерігати один-два рази на рік. Восени відбудеться вже друге явище. Сонячне затемнення, яке відкриє містичний період, очікується 14 жовтня.

Однак у цієї події будуть свої особливості. Воно виявиться одним із найрідкісніших. Місяць та Сонце вишикуються в один ряд, і супутник повністю закриє світило. Через те, що земний супутник менший за розмірами, навколо нього утворюється вогненний ореол. Завдяки цьому ефекту астрономічну подію охрестили кільцевим затемненням.

Які знаки зодіаку сильніше зазнають впливу коридору затемнень

Найсильніше вплив відчуватимуть Овни та Терези. Саме в цих знаках зодіаку пройдуть сонячне та місячне затемнення відповідно. Торкнеться явище також Козерогів і Раків. Серйозні трансформації чекають на тих представників, які з’явився на світ у особливі дати:

з 6 до 16 квітня;

з 8 до 19 липня;

з 9 до 19 жовтня;

з 7 по 16 січня.

Народжені під даними сузір’ями славляться своєю рухливістю та активністю, тому їм складно навіть на якийсь час зупинитися і переосмислити своє життя. Але якщо не дотримуватись граничної обережності при прийнятті якихось рішень, можна серйозно поплатитися. Не варто чіплятися за минуле. Важливо — відпустити старі образи та переживання і відкрити нові позитивні трансформації.

You cannot copy content of this page