Карта Сила: Таро прогноз на тиждень 27лютого – 5 березня 2023 року

Карта Таро на тиждень 27 лютого – 5 березня 2023 року – Сила

Карта Сила говорить нам про силу. Перш за все про цю внутрішню силу – силу духу. Це внутрішня сила, яка дозволяє наполегливо і послідовно йти до своєї мети. Це зміцнює нашу самооцінку. Це додає мужності та впевненості в собі.

Але це ще й фізична сила. Сила, яка дозволяє нам братися за важку роботу і виконувати її. Завдяки цьому ми можемо досягти успіху навіть у дуже виснажливих завданнях, а також у спорті.

Тим більше, що карта Сила сильно асоціюється з фізичним тілом. Це турбота про себе, а також робота над своїм сприйняттям. Жіноча енергія. Розпізнавання ваших потреб і задоволення їх.

Карта Сила спрямовує своє послання насамперед до жінок — адже сила — це жінка.

Це про жінку, яка прийняла свою силу. Така жінка знає, що справжня сила не проявляється в негативній енергетиці.

Справжня сила в любові. Любов, яка оточує себе і лише потім здатна оточити її іншими.

Ілюстрація цієї карти зазвичай зображує жінку, яка приручила Лева. Це, звичайно, не приборкало його через бурхливу боротьбу. Вона приборкала його мужністю, самовпевненістю та любов’ю.

Ми вже встановили, що на цьому тижні керуватимуть жінки. Тож зараз ви повинні проявити ініціативу. Варто прислухатися до своїх потреб, бажань, фантазій.

Якщо ви вважаєте, що заслуговуєте підвищення, будьте готові поговорити зі своїм керівником і почати цей контакт.

Якщо ви відчуваєте, що хочете створити власну справу, у вас є чудова ідея – дізнайтеся, як виглядає ситуація на ринку, попрацюйте над бізнес-планом і зробіть кроки до його реалізації.

Якщо вам не вистачає цікавого у ваших стосунках, ви відкрили в собі нові бажання – поговоріть про це відверто зі своїм партнером.

Коли ти таємно думаєш про когось – не чекай, поки він першим з тобою зв’яжеться, зроби це сам.

Ми отримуємо відповіді лише тоді, коли запитуємо. Ми отримуємо рішення лише тоді, коли їх шукаємо. Карта Сила закликає нас діяти.

Водночас слід пам’ятати, що велике не відбувається після першого кроку. Ми досягаємо великих результатів завдяки наполегливій і, як правило, важкій праці. Тому важлива рішучість і послідовність у діях. Не будемо приручати лева після першої зустрічі.

Фокус зараз полягає в тому, щоб свідомо визначити конкретну мету і бути готовим наполегливо і терпляче працювати для її досягнення.

You cannot copy content of this page