Кінець літа буде місяцем ревізій: гороскоп на серпень 2024 року для всіх знаків зодіаку

Серпень 2024 року перебуває під впливом ретроградного Меркурія, проте немає причин для занепокоєння — цей місяць передбачається плідним, з позитивними трансформаціями та активністю у приватній та професійній сферах для кожного знаку зодіаку.

Марс зустріне два інтенсивні аспекти з Сатурном і Юпітером, надаючи особливого значення переконанням людей, які вірять в астрологію. Отже серпень обіцяє бути періодом невеликих трансформацій.

“Якщо у вас щось не виходило до сьогоднішнього моменту – перегляньте підхід до цього питання в серпні, тоді ви зробите прорив у тому чи іншому питанні, або в тому чи іншому напрямку”, – радить астролог.

Меркурій у Леві перебуватиме під впливом Сонця, своєї правлячої планети практично весь місяць. Це сприяє розвитку логічного мислення та прагненню повністю розкрити свій інтелектуальний та творчий потенціал. Представники всіх знаків зодіаку будуть відчувати гордість і радість від своїх досягнень, будуть схильні до подорожей та мати творчі здібності. Вони глибоко цікавитимуться духовними питаннями та досягатимуть успіхів у комерційній сфері.

Я бачу серпень як місяць прориву. Щоправда, через те, що практично весь місяць, з 5 по 28 серпня, йтиме ретроградний Меркурій, немає сенсу розпочинати нові справи, а ось продовжувати і реформувати, проводити ревізію старих — дуже добре.

Знаходження Меркурія у Леві формуватиме самосприйняття всіх знаків зодіаку, а також запускатиме ті процеси, які з якихось причин раніше не відбувалися.

Овен

Весь серпень представники вогняного зодіакального кола будуть зайняті вирішенням проблем, пов’язаних із дітьми, а також бізнес-проектами та робочими завданнями.

Тому їм доведеться тимчасово змістити фокус уваги зі своїх особистих інтересів та відпочинку, на чужі. Але навіть із такою завантаженістю Овнам не можна забувати приділяти увагу собі, навіть якщо на це в них буде зовсім небагато часу.

Телець

Наприкінці літа Тельці будуть повністю зосереджені домашньому просторі. Це зручний період для вирішення завдань, пов’язаних з благоустроєм житла. На порядку денному можуть постати питання ремонту, переїзду чи інших домашніх змін.

У результаті професійна діяльність та робочі аспекти можуть відійти на другий план, поступаючись місцем пріоритетам, пов’язаним із сімейним осередком. Цей знак зодіаку спрямує свої ресурси, фінанси та увагу на турботу про близьких та покращення домашнього комфорту.

Близнюки

Улюбленцями Фортуни у серпні стануть Близнюки: у них відкривається унікальна можливість познайомитися з новими людьми та розширити своє коло спілкування. Представники повітряного зодіакального кола мають бути відкриті для нових знайомств, адже кожен новий контакт може принести їм не лише приємне спілкування, а й нові можливості для розвитку.

Виїзди за місто, відвідування заходів, участь у громадському житті – це допоможе Близнюкам виявити несподівані таланти та здібності, а також знайти підтримку та натхнення у нових контактах.

Рак

Серпень — період відпустки для тих, хто прийшов у цей світ під зіркою Раку. Це час, щоб заздалегідь підготуватися до осінніх випробувань, і можливо до майбутньої праці.

Тому серпень слід присвятити собі коханому, приділяти турботу своєму тілу та душі, а можливо придбати щось заради власного задоволення. Восени Ракам потрібно бути готовим до активних та масштабних дій.

Лев

У серпні Леви відчують успіх на своєму боці. Їхні пропозиції в основному будуть схвалені, якщо вони взагалі будуть зроблені. Тому, якщо є можливість виділитися серед Лева на роботі чи вдома, не можна упускати цей шанс.

У цей час також варто звернути увагу на свої фінансові можливості та зробити інвестиції, які принесуть додатковий дохід. Леви також можуть відчувати більше натхнення та мотивації для саморозвитку та досягнення нових цілей.

Діва

Робота стоїть на першому місці у Діви наприкінці літа. Ймовірно, вони на себе навалили надто багато. А потім усвідомили, що не справляються, що для них це надто важко.

Тому Діви відмовлятимуться від деяких проектів і захочуть переглянути свої трудові та домашні обов’язки. Серпень для них пройде в такому ревізійному форматі, що важливо, адже переробка та виснаження для Дів дуже шкідливі.

Терези

У серпні Терези будуть перебувати в центрі уваги — їм будуть раді колеги, друзі та знайомі, тому їм варто активно виходити з дому, проводити час у компанії друзів та знайомих. Цей місяць буде наповнений активними комунікаціями як на роботі, так і поза нею.

У серпні повітряний знак зодіаку націлений на розширення кола спілкування – весь місяць Терезам варто перебувати в компанії людей, щоб отримати нові враження, поповнити список знайомих і висловити свою індивідуальність за допомогою нових інтересів. Можливо, цей час допоможе їм виявити нове захоплення, хобі або навіть призведе до нової роботи.

Скорпіон

Скорпіони в останньому місяці літа будуть сфокусовані на трудових чи кар’єрних аспектах. Їх завалить роботою та з’явиться багато справ, які необхідно виконати саме цього місяця і не можна відкладати.

Водночас у Скорпіонів очікуються приємні фінансові надходження, наприклад премія чи виплати. Це дозволить вирішити давні фінансові проблеми. Рішення, відкладені з питань сім’ї, майна чи фінансів, нарешті будуть реалізовані, забезпечуючи довгоочікуване полегшення та стабільність.

Стрілець

Стрільцям з великою ймовірністю запропонують відрядження або можливість виїхати на відпочинок у серпні цього літа, вони з радістю погодяться, аби не залишатися вдома.

Однак варто бути обережним, коли Стрільці вирушають у відрядження чи відпочинок — вони мають велику ймовірність нарватися на конфлікт і непорозуміння з партнерами, домашніми або подружжям.

Козеріг

У серпні Козероги відчуватимуть романтичний настрій, і для них буде особливо важливим будувати стосунки з людьми у всіх сферах життя — у сім’ї, на роботі, з друзями та родичами.

Пріоритетом стане саме розвиток та зміцнення взаємин. Важливо звернути увагу на це і не упустити можливості покращити зв’язки з оточуючими.

Водолій

Водолія чекає багато роботи до кінця літа, і їм здасться, що їй ніколи не буде кінця, але це не так. Важливо планувати свої справи те щоб робота не займала всього часу у серпні.

Цьому знаку зодіаку потрібно буде звернути увагу і на побудову домашніх процесів. Тому що багатьох Водоліїв закрутять ще й домашні справи, домашні обов’язки, і на роботу може не вистачити часу.

Риби

Важливо, щоб представники знака Риб не забували про свої власні потреби та бажання. Багато представників цього знака можуть поглинути питання про процес навчання та турботи про дітей. Але необхідно також приділити час та увагу собі, щоб зберегти енергію та баланс у своєму житті.

У серпні Рибам також варто бути готовими до деяких несподіваних змін та викликів, які можуть виникнути у сфері особистих та професійних відносин. Важливо залишатись гнучкими та відкритими для нових можливостей, які можуть прийти на шляху.

You cannot copy content of this page