Код мільйонера: які знаки зодіаку мають шанс неймовірно розбагатіти?

Код мільйонера: які знаки зодіаку мають шанс неймовірно розбагатіти?

Багато хто з нас прагне матеріального успіху, але далеко не всім, хто прагне, вдається розбагатіти. Чому?

Відповідь ховається у моменті народження та картині неба, що склалася під час народження багатих людей.

Отже, планета, найбільше пов’язана з великими грошима:

Найдальший від Землі — Плутон та його знак Скорпіон, отже сонячні представники цього знака, а більше за них: стелліумні Скорпіони (люди, у яких кілька планет у цьому знаку).

Концентрація енергії Скорпіона в людському мікрокосмі дає велику фінансову зацікавленість її власникам, а також силу волі, здатність долати будь-які кризи, ризикувати, зокрема фінансово, але головне правильно розпоряджатися і грамотно примножувати доходи.

“Гроші повинні приносити великі гроші” – девіз Скорпіонів.

Саме Скорпіон має тонке чуття на фінансові можливості, якими можна скористатися, що зазвичай робить!

На другому місці у списку багатого фінансового потенціалу: Планета Юпітер та енергії її знаків Стрільця та Риб.

Справа в тому, що під впливом Стрільця і Риб, планета, первинно пов’язана з фінансами — Венера, знаходиться в найвигіднішому (екзальтованому) становищі і люди із Сонцем у Стрільці, Рибах, а також скупченням інших планет у цих знаках у своїй карті народження буквально енергетично притягують фінанси на свою реальність.

Часто це пустощі долі, на відміну від Скорпіонів, які беруть на себе відповідальність і ризики для фінансового зльоту.

Вони можуть народжуватися в заможних сім’ях, отримувати великі виграші або спадщину, несподівані фінансові можливості від простору, якщо вміють довіряти світу і плисти за течією, ловлячи такі шанси.

І третє місце займають знаки, керовані самою Венерою: Тельці і Терези, обидва знаки вкрай зацікавлені у фінансовій стабільності, матеріальна сфера найчастіше займає головний пріоритет у їхньому житті і з цієї причини, ви рідко зустрінете Тільців і Терезів (особливо якщо в цих знаках у людини кілька планет).

При цьому знаки, керовані пасивною богинею краси та гедонізму Венерою, не поспішають багато і важко працювати, щоб сколотити стан: вони віддадуть перевагу розраховувати на підтримку забезпеченого партнера по шлюбу, щедрого роботодавця або члена сім’ї.

Терези та Тельці також вміють відкладати, накопичувати і зберігати і це дає їм головну перевагу на шляху фінансового розвитку.

“Хочеш фінансової стабільності – рахуй гроші” – девіз цих знаків.

У списках мільярдерів вважаються більшою мірою носії змішаних енергій Скорпіона (або 8го поля натальної карти) і Риб (або 12 поля).

Якщо ти знайшла схожі положення у своєму гороскопі, намагайся відкривати та розвивати свій особистий фінансовий потенціал: ризикуючи та примножуючи, як Скорпіон, приймаючи та довіряючи світові, як Риби чи зберігаючи та вважаючи, як Телець та Терези.

І фінансова сфера життя крок за кроком почне розвиватись і в тебе!

You cannot copy content of this page