Кого чекає особливий фінансовий  успіх  у першій половині липня?

Кого чекає особливий фінансовий  успіх  у першій половині липня?

До 6 липня пануватимуть енергії місяця Земляного Коня: у цей період чекати позитивних змін у бізнесі та кар’єрі можуть ті, у кого рік народження закінчується на цифри 2, 3, 4, 5 та 8.

Щасливчиками виявляться ще ті, хто народився у лютому, березні, листопаді та грудні будь-якого року. Тим, хто народився на рік із цифрою 5 на кінці, почне везти подвійно. Їм на допомогу буде ще й зірка «Шляхетний помічник». Завдяки їй у їхньому житті можуть з’явитися люди, які допомагатимуть їм у справах та готові запросто позичити чи навіть подарувати потрібну суму грошей.

Ми радимо усім без винятку, незалежно від дати народження, активно займатися справами, пов’язаними з грошима та бізнесом, 7, 8, 9, 10, 12 та 16 липня. Вони обов’язково матимуть успіх і дадуть високі прибутки у перспективі. Не прогавте можливості які будуть у вас у липні.

А ось 4, 5, 11, 13 та 14 липня будь-які дії, спрямовані на грошове зростання, робити не варто. Особливо не слід розпочинати важливі проекти у бізнесі, розсилати резюме та вперше виходити на нову роботу. Це призведе до того, що надалі доведеться зіткнутися з перешкодами, проблемами на рівному місці та втратами, попередив експерти.

You cannot copy content of this page