Кого чекають фінансові витрати 19-20 серпня, а кому незабутня поїздка

Овен

У Овнів вихідні будуть насиченими різними дрібними неприємностями. Не соромтеся звертатись за допомогою до близьких, вони готові відгукнутися на ваше прохання.

Телець

Для Тельців 19-20 серпня стануть сприятливими днями для спілкування із родичами. В ці дні ви зможете налагодити з ними довірчі стосунки.

Близнюки

Близнюкам у суботу потрібно приділити більше часу собі. Розслаблюючі процедури, похід у ліс принесе вам натхнення та приплив сил. А в неділю провідайте рідних.

Рак

Ракам не варто сподіватися на допомогу оточуючих — доведеться впоратися зі своїми проблемами самотужки. Дні підходять для зустрічі з давніми знайомими.

Лев

Левам субота принесе натхнення. Найкраще його направити на реалізацію давніх задумів. А в неділю відпочиньте, поїздка на річку чи озеро саме те, що вам необхідно.

Діва

Дівам належить розставити пріоритети, зрозуміти, що для них справді важливо – робота чи кар’єра. При нагоді можна скласти бізнес план.

Терези

Терези у суботу не зможуть уникнути конфліктних ситуацій, причому навіть із малознайомими людьми. Впоратися з емоціями допоможуть дихальні практики. А от в неділю все налагодиться.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять зайнятися домашніми справами. Близькі гідно оцінять ваші зусилля.

Стрілець

Стрільцям вихідні принесуть нові емоції. Це може бути зустріч із приємною вам людиною, або важлива подія.

Козеріг

Козероги у суботу відчують себе спустошеними. Сил вистачатиме на найпростіші справи. Не варто через це засмучуватися, тому що скоро цей стан пройде.

Водолій

Водоліям вихідні обіцяють новини. Особливо є велика можливість дізнатися щось про своїх близьких, що здатне вплинути на подальші відносини з ними.

Риби

Риб на вихідних чекає на приємний відпочинок. Не залишайтеся на самоті, спілкування піде вам на користь.

You cannot copy content of this page