Кохання назавжди: 5 ідеальних пар за знаком зодіаку

Риби та Скорпіон

Про таких людей кажуть, що вони мають кармічний зв’язок. Важко сказати, чи завжди це правда, але саме таке враження справляє пара Риб та Скорпіона. Вони ніби народилися для того, щоб розшукати один одного, а коли це сталося, навіть не намагаються краще познайомитися, бо їм здається, що вони знайомі все життя — навіть не одне. Їхні стосунки проходять гладко, перехід від знайомства до шлюбу майже завжди природний.

Їхній зв’язок настільки глибокий, що часто не потрібні навіть слова — достатньо лише інтуїції, щоб зрозуміти, чого бажає партнер. Якщо ж якісь погляди Риби та Скорпіона розходяться, вони намагаються не загострювати на цьому увагу, воліючи перейти на інші теми.

Близнюки та Терези

Ці два представники стихії повітря схильні витати високо над землею, тому не кожен зможе підібратися досить близько, щоб зрозуміти, чим партнери так захоплюють один одного. Збоку може здатися, що вони мають спокійне життя, зовсім позбавлене якихось яскравих подій, дорогих придбань, далеких подорожей і всього того, чого так потребують багато хто, щоб відчути себе щасливими.

Обидва прекрасні ерудити можуть вести жваві бесіди, поринаючи все глибше і глибше в складні теми, мрії і мрії партнера, а також найпотаємніші куточки свідомості один одного.

Близнюки та Водолій

І знову представники стихії повітря опинилися у списку найідеальніших пар у зодіакальному колі. Але ситуація тут дещо інша, ніж у попередньому випадку. Близнюки та Водолій знаходять спільні інтереси у найнестандартніших сторонах життя. Їм цікаво спільно відкривати для себе щось нове про цей світ.

Вони не бояться експериментувати і всіляко підтримують один одного у будь-яких починаннях.

Рак та Скорпіон

Це дуже емоційний союз. Він буквально просякнутий життям і має власне серце, що швидко стукає. Якщо когось із знайомих Рака та Скорпіона запитати, чи підходять ці двоє один одному, то той не замислюючись відповість, що ні, – і помилиться. Це справді дуже незвичайний союз.

Скорпіон дбайливо ставиться до тендітної та вразливої природи Рака. Вони об’єднуються на найглибших рівнях, що дозволяє створити міцний та щасливий союз.

Рак та Риби

Це дуже чудова пара. Вони не просто представники однієї стихії води. Це щось більше. Люди сприймають їх як єдине ціле.

«Душа в душу» – це фраза про Рака та Рибу. Зазвичай вони зустрічають один одного на якихось тематичних заходах і зближуються на ґрунті спільних інтересів. Часто подружжя Рак і Риба – це колеги, а ще частіше – люди мистецтва, захоплені однією справою. Сім’ї художників та музикантів зазвичай створюються представниками саме цих знаків зодіаку.

 

You cannot copy content of this page