Кохання та стосунки: гороскоп на квітень для всіх знаків зодіаку

Другий місяць весни нагородив нас другим затемненням, яке 8 квітня завершуватиме весняний коридор затемнень. Сонце знаходиться на піку, в сильному для себе знаку – Овні, де якраз і буде затемнення. Овен — це не лише про лідерство, початок нового та впертість. Це ще й пристрасть, і стосунки. Дуже символічно, чи не так?

Овен

У вас відбувається важливе. Завершується один цикл і починається новий, не проґавте цей місяць: він ідеально підходить для того, щоб міняти якісь сценарії щодо відносин, які складалися довгий час і не влаштовували вас. А якщо, навпаки, все було чудово, то, можливо, час давні стосунки виводити на новий рівень? Подумайте.

Телець

Вам взагалі зараз не до стосунків. У глибині душі так хочеться почуттів та обіймів, але цього часу зовсім не вистачає. І все ж таки не забувайте природу вашого знака, обов’язково розбавляйте будні теплим спілкуванням. У вас є передумови у квітні недомовляти щось другій половинці або просто тримати емоції у собі. Адже квітень для вас — можливість повернутися навіть до тих розмов, які давно були засунуті на задній план.

Близнюки

Прекрасна романтична історія може початися з дружби чи легкого діалогу. Ви любите побалакати. Так не обмежуйте себе у спілкуванні, більше знаходитесь у компанії, беріть на себе ініціативу зустрітися з друзями. І на якійсь такій зустрічі можете зустріти свою людину до серця. І у поїздці теж. Але при цьому не поспішайте розповідати всі деталі вашого життя, спочатку придивіться нових знайомих.

Рак

Багато представників цього знака можуть серйозно задуматися про важливі теми. Сімейні Раки можуть розмірковувати про те, чи все гладко в сім’ї, і планувати майбутнє, самотні Раки можуть розраховувати на шлюб або початок серйозних стосунків. Повністю в тему сім’ї та любовних тем йти не варто, вам дуже корисно буде перемикатися на роботу, якої може бути більше, ніж зазвичай.

Лев

Для багатьох із вас загалом 2024 рік несе у собі зміни у різних сферах. У відносинах вас може штормити, квітень не є винятком. Якщо вам важливо те, що є зараз, то не піддавайтеся емоційним гойдалкам. Ну, а якщо у квітні ви хочете зробити крок у бік свободи – обміркуйте гарненько і наважуйтесь. Коридор затемнень закріпить це рішення. І переробити щось буде також складно.

Діва

“Чуйка” зараз у вас працює на відмінно. Направте це у те, щоб побачити справжні потреби близької людини, постаратися зрозуміти. Інший прояв – ревнощі. Тут відстежуйте, наскільки це адекватно ситуації. Діви, які хочуть стосунків, — у вас може бути то «душа навстіж», то хочеться закритися зовсім. Оптимально щось середнє.

Терези

Вас квітневе затемнення торкається безпосередньо. І так само, як і Овнам, воно ставить план на багато років наперед. Усі любовні питання добре привести до балансу, а де його немає, то зробити перші кроки саме у квітні — для того, щоб у темі стосунків розкласти все на свої місця. Хоча б у голові. Може бути протистояння з другою половинкою або бажання від неї віддалитися, що не найкращий спосіб, якщо відносини загалом хороші. У вільних Терезів всі козирі в руках для знайомства.

Скорпіон

Ви можете ускладнювати все зараз, намагаючись все зробити з розуму в любовній темі. Не ускладнюйте і не рубайте з плеча, зачекайте хоча б травня! Зблизити з другою половинкою вас можуть якісь побутові справи, наведення затишку в будинку. Віддалити — ілюзії та очікування. Будьте гнучкішими! Скорпіони, які шукають любовних пригод, теж не поспішайте з серйозними рішеннями!

Стрілець

Чи вільні ви, чи одружені, чи заміжні — у любовній темі ви дуже емоційні. Як плюс, так і мінус. Можливо, від «люблю — не можу» до «все дістало». Намагайтеся попрацювати над собою і відокремлювати емоції від реальних претензій. Займіться своїм улюбленим заняттям, чим ви займалися раніше, але зупинилися. Це буде наповнювати вас, і другій половинці перепаде менше ваших складних емоцій. Познайомитись, займаючись чимось, чим ви захоплені, багато шансів.

Козеріг

Ваші плани можуть перебивати справи, пов’язані із сім’єю, батьками. І на ці теми дійсно варто звернути увагу, тоді і на кохання у вас залишиться час. У квітні вам однаково знадобляться час і сили і для фінансових справ, і для серцевих справ. Краще самі знаходите на це все ресурс і тримайте баланс, а то вклинюватиметься щось рандомне.

Водолій

За любовною лінією у вас, Водолії, дуже емоційний період. Ви можете сприймати все гостро, і приходять ситуації ті, які змушують задуматися. Ваш управитель з’єднується з найприємнішою планетою Юпітером. Зараз можна як глобально посваритися, у тому числі з якихось причин, що не залежать від вас, так і дійти розуміння ситуації та гармонії, але через зусилля. Вибір за вами. Між цим можна розвантажити голову приємним спілкуванням.

Риби

Майже весь квітень ви відчуватимете на собі поєднання суворого Сатурна з яскравим і пристрасним Марсом. І як відчуття? Відчуття такі, що хочеться руху, дій, у тому числі й у коханні, звичайно ж, а з іншого боку, якось ліньки чи страшнувато. Постарайтеся домовитися із собою. А якщо не вийде – згадайте про роботу, там вам у квітні точно є чим зайнятися.

You cannot copy content of this page