життєві історії
Коли закохана в брата: історія почалася, коли я була ще маленькою дівчинкою

Історія почалася коли я була ще маленькою дівчинкою, мені було близько дев’яти років. За вікном зима, і святкування Нового року в тісному сімейному колі.

В один з таких днів, до нас в гості, несподівано приїхав мамин брат зі своєю сім’єю. У мого дядька Аркадія був син, старший за мене на 10 років, його звали Саша. Джерело

Я ніколи його раніше не бачила, оскільки вони давно жили в іншому місті.

Як зараз пам’ятаю це трепетне почуття нахлинули на мене вперше. На той момент я будучи ще дитиною побачила перед собою високого, кароокого хлопця з гарною посмішкою і приємним голосом. Пізніше нас представили, як брата і сестру і мою розчаруванню не було меж.

У той час як наші батьки шумно відзначали свята, ми встигли поспілкуватися. Сашко виявився дуже добрим і начитаним. Він розповідав мені про свої захоплення і повідав про те, що хоче стати льотчиком.

Я слухала його не відриваючи очей. Мені здавалося в ньому все прекрасним, але думки про спорідненість стримували мої фантазії.

Незабаром Сашко з батьками поїхав. Мене накрила тривала туга. Я думала про нього кожен день. Згодом стало легше.

Минуло 10 років і думки про Сашка покинули мене. Тепер я приміряю новий для себе образ, я виходжу заміж. Мого обранця звати Сергій, ми з ним познайомилися рік тому.

Читайте також: Знайшла таємний акаунт чоловіка на сайті знайомств. Його відповідь здивувала!

Не можу сказати що шалено закохана, але відчуваю глибоку повагу до цієї людини, оскільки він не раз доводив мені свою любов і підтримку. Дата весілля призначена, йдуть приготування і тут я дізнаюся що приїжджає мій дядько і Сашко разом з ним.

Не знаю чому, але я відчула сильне хвилювання від цієї новини. Коли розум узяв гору, я запевнила себе в тому, що це дитячі фантазії і нічого більше. За два дні до весілля почали з’їжджатися родичі.

І раптом увечері я чую стук. Відкриваю двері і впадаю в ступор. На порозі стоїть мій дядько, а позаду нього Сашко. Я обімліла. Думала, що разом з дитинством пішли і почуття, але я глибоко помилялася.

Я вітально обняла дядька, потім Сашка і від хвилювання затьмарився світ. В це раз він виглядав більш мужньо і ще більш привабливо. Увечері сидячи за чаєм і обговорюючи деталі весілля, я відчула на собі прикутий погляд.

Сашка дивився на мене по-особливому, це не сплутаєш ні чим. Коли всі розійшлися спати ми ще довго сиділи з ним на кухні і розмовляли, я йому зізналася що в дитинстві була в нього закохана. На що він жартівливо запитав – «А зараз?».

Я від несподіванки схвилювалася, як раптом він обхопив мене і гаряче поцілував. І тут я зрозуміла, що ні належу сама собі. Ми провели ніч разом. Це було найкраще, що сталося зі мною за все життя, його пристрасні обійми і ніжні поцілунки запаморочили мені остаточно голову.

На ранок мене приборкав сором і думка про те що ми брат і сестра. Ми поговорили з Сашком на цю тему, на що він мені зізнався, що насправді мій дядько не його рідний батько, а значить і ми не родичі.

Я була на сьомому небі від щастя і відмінила весілля. З Сашком ми одружилися через пів року. Я рада що все так вийшло.

facebook