Скандал
Колишню модель Playboy з російським корінням знайшли вбитою у себе вдома (відео)

Колишню модель Playboy Христину Карлін-Крафт (Christina Carlin-Kraft) виявили задушеною у себе вдома. Про це повідомило видання New York Post.

Інцидент стався в середу 22 серпня о місті Філадельфія, штат Пенсільванія. Поліцейські приїхали за викликом невідомого і виявили тіло 36-річної моделі в її квартирі. Відомо, що в суботу, 18 серпня, вона зверталася в поліцію зі скаргою на пограбування, проте поки незрозуміло, чи пов’язані два злочини між собою.

Розтин вказав причиною смерті удушення петлею. Поліцейські стверджують, що це перший злочин в районі за багато років і запевняють городян, що їм нема чого побоюватися.

У березні 2016 року Карлін-Крафт крупно поскандалила з власником місцевого ресторану через рахунки. Їй пред’явили звинувачення в неналежній поведінці, замаху на напад і образах. Однак через півроку звинувачення зняли через гарну поведінку моделі.

На сайті модельного агентства Modelmayhem Карлін-Крафт описувала себе як «зеленооку шатенку з оливковою шкірою російсько-німецького походження і шведськими коріннями». Вона шукала фотографів, що спеціалізуються на «гламурі і високій моді», і писала, що любить зйомки в купальниках і нижній білизні.

facebook