Коли чекати магнітні бурі у жовтні 2023 року?

Коли чекати магнітні шторми у жовтні 2023 року

Жовтень 2023 року обіцяє бути непередбачуваним та сповненим сюрпризів для нас. Згідно з останніми прогнозами, він почався з низької сонячної активності, але це не означає, що ми можемо розслабитись.

Навпаки, попереду на нас чекають кілька метеоштормів, серед яких виділяється особливо небезпечний момент – сильна магнітна буря 20 жовтня.

Дати найпотужнішого шторму місяця

З початку місяця до двадцятого числа намічається відносно спокійний період з невисокою сонячною активністю. Але 20 жовтня все зміниться. Цей день обіцяє принести із собою потужний геошторм, який завершиться лише пізно вночі.

Ці події на Сонці можуть викликати проблеми зі здоров’ям у тих, хто зазвичай не чутливий до геоударів.

Потужність магнітної бурі цього дня становитиме вражаючі 5 балів за шкалою геомагнітної активності.

Але це ще не все. З 25 по 27 жовтня ми маємо зіткнутися з ще одним сплеском сонячної активності. Прогнози показують, що удари будуть менш потужними, але однаково значними – силою 4 бали.

Для метеопатів це може означати період тимчасових проблем. Слабкість, перепади та безсоння можуть стати вашими супутниками у ці дні.

Важливо відзначити, що хоча експерти склали прогноз на поточний місяць, сила спалахів на Сонці може змінюватися і бути як вищою, так і нижчою, ніж очікувалося. Тому незважаючи на загальний тренд на зменшення активності порівняно з вереснем минулого, залишайтеся напоготові і будьте готові до можливих змін.

Як мінімізувати наслідки від магнітних штормів у жовтні 2023 року

Щоб мінімізувати вплив магнітних бур на ваш організм, дотримуйтесь кількох простих правил. Правильне харчування та огляд лікаря можуть стати вашим найкращим захистом. Також пам’ятайте про необхідність відпочинку та уникайте перевантажень.

Ваше здоров’я — у ваших руках, і з правильними запобіжними заходами ви зможете впоратися з будь-якими метеорологічними викликами, кинутими жовтнем 2023 року.

You cannot copy content of this page