Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Життєві історії
Коли ми проходили біля палати з новонародженими немовлятами-відмовниками, мої залиті сльозами очі випадково, буквально на мить, зустрілися з іншою парою дивно красивих оченят, блакитних, як волошки. І в той момент ми ніби застигли: вона уважно вивчала мене, а я її

Коли ми з Дмитром стали чоловіком і дружиною, ми були ще зовсім юними. Не по 15, звичайно, але все ж. Мені якраз виповнилося 18, а чоловіку – 22. Але вже з нашої першої “зустрічі” ми мріяли про дитину. Ми довго і ретельно намагалися, іноді мені здавалося що навіть занадто.

Більше п’яти років різних обстежень, дорогих обстежень, нескінченних аналізів, але все було марно, я ніяк не могла виносити таку бажану дитину.

Моя матуся, маючи тоді деякі корисні знайомства в лікарняних колах, а це були важкі 90-ті, покликала мене подивитися на двотижневого відмовного хлопчика в нашій лікарні. Я хоч і з великим хвилюванням, на свій стpах і ризик все ж пішла…

Коли ми проходили біля палати з новонародженими немовлятами-відмовниками, мої залиті сльозами очі випадково, буквально на мить, зустрілися з іншою парою дивно красивих оченят, блакитних, як волошки (це після вже вони поміняли свій колір і стали вогненно-карими). І в той момент ми ніби застигли: вона уважно вивчала мене, а я її.

Мама тоді потягнула мене за руку йти далі, але я вже вчепилася в цю крихітку. Через пару хвилин до нас підійшла завідуюча-знайома і сказала, що у цієї дівчинки багато діагнозів, плюс до всього недоношена, біологічна мати її нагуляла, а коли чоловік приїхав з відрядження, сказав: “Або я, або ця неприємність”.

Тільки мені тоді вже ніхто був не потрібен і я нічого не хотіла слухати: Настуся моя, моя донечко. Місяць я в таємниці від всіх до неї приїжджала в лікарню, потім набралася сміливості і сказала чоловікові: “Будь ласка, прошу тебе, потім роби, що хочеш, ми тебе не потривожимо, тільки зараз допоможи”.

І він допоміг.

Не буду довго розповідати про цю чортову бюрократичну систему і скільки кабінетів довелося обходити, про блат, і все таке, але через трохи більше двох місяців, ця вже улюблена довгоочікувана грудочка щастя за всіма правилами лікарняної післяпологової виписки, була доставлена в нашу двокімнатну квартиру. А наш щасливий новоспечений тато обдзвонив всіх підряд по телефону і голосно кричав у трубку:

“Дочка у мене народилася – Настуся!”

З того моменту минуло 25 років. Майже 13 років, як пішов з життя мій Дмитро. Але жодної секунди в своєму житті, як би не солодко часом доводилося, я не пошкодувала про те, що зробила тоді цей крок. Про те, як ми з донечкою любимо один одного, навіть розповідати не стану. Вона – найцінніше, що у мене є.

Я все можливе і неможливе робила і ще не раз зроблю, щоб вона у мене була найщасливішою.

Передрук без посилання на hot-news – заборонений!

Фото ілюстративне – dziecisawazne

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook