Коли настануть сприятливі дні у 2024 році для різних знаків зодіаку?

Коли настануть сприятливі дні у 2024 році для різних знаків зодіаку

З настанням нового року астрологічні перспективи найчастіше стають об’єктом інтересу для багатьох.

Дізнатися про сприятливі дні для свого знака зодіаку завжди корисно, адже ці періоди можуть приносити особливий успіх і гармонію в різні сфери життя.

Овен (21 березня – 19 квітня)

18 вересня 2024 стане особливо сприятливим для Овнів. Перехід Венери на знак Терезів створить гармонію в соціальній сфері, зміцнивши зв’язки та принісши взаєморозуміння. Літо та осінь обіцяють мозкові штурми та успішну співпрацю.

Телець (20 квітня – 20 травня)

1 травня буде відзначено транзитом Юпітера через знак Тельця, обіцяючи скорочення витрат та появу нових джерел доходу. Літо подарує додаткові можливості фінансового зміцнення.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

З 7 по 31 березня та з 18 вересня по 13 жовтня відкриються нові можливості для кар’єрного зростання та працевлаштування. Будьте готові до змін та зміцнення зв’язків.

Рак (22 червня – 22 липня)

Перший квартал 2024 року сприятливий для придбання нерухомості чи автомобіля. Особливо вигідні дати: з 1 по 18 січня, з 12 лютого до 7 березня, з 31 березня до 12 червня, а також з 18 вересня до 13 жовтня.

Лев (23 липня – 22 серпня)

З 1 червня по 26 серпня Марс створить сприятливу обстановку для працевлаштування та перспектив після зміни роботи.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

1 травня Юпітер вступить до дев’ятого будинку, посилюючи успіх в економіці та роботі. Необхідно мудро та енергійно працювати для гідного прибутку.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Планування вагітності та внесок у розвиток дітей будуть особливо успішними. Період з 15 березня по 23 квітня обіцяє особливі перемоги та успіхи.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

1 травня Юпітер стане сприятливим для шлюбу чи серйозних стосунків. Обережність необхідна під час транзиту Марса з 23 квітня до 1 червня.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Бізнес має процвітання, особливо завдяки державному сектору. 1 липня може принести зустріч, здатну сильно допомогти у кар’єрі.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

1 травня обіцяє удачу в особистому та сімейному житті. Рік буде наповнений можливостями для зустрічі та зміцнення близьких зв’язків.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Період із квітня по червень сприятливий для фінансових успіхів та професійного зростання, незважаючи на можливу напругу у відносинах.

Риби (19 лютого – 20 березня)

З 21 лютого по 14 березня вигідне становище Марса обіцяє фінансовий успіх та кар’єрне зростання, підкріплюючи ваші плани на роботі.

You cannot copy content of this page