Коли сняться пророчі сни: не пропусти ніч на вівторок і розшифруй сон

Коли сняться пророчі сни: не пропусти ніч на вівторок і розшифруй сон

Вночі наш мозок намагається розкласти отриману за день інформацію по поличках, проаналізувати її, убезпечити свого власника за потреби. І доки він цим займається, з нематеріальних сфер приходять попередження та передбачення.

Сни, у які вплітаються ці попередження, стають віщими, пророчими. Все, що ти бачиш у таких баченнях, говорить про небезпеку, майбутні неприємності, можливі важливі зустрічі, ключові рішення або перспективний роман.

Коли сняться пророчі сни?

Чи збудеться пророцтво сновидіння, залежить від твоїх вчинків та днів тижня. У понеділок, як правило, сняться порожні сни та кошмари, жодних передбачень із собою вони не несуть. Віщий сон у вівторок втілюється у реальність досить швидко – протягом місяця. А ось снам довіряй з побоюванням, найчастіше вони несуть лише попереджувальні знаки з приводу дуже далекого оточення – знайомих, колег, родичів з інших міст.

Сни в четвер справді віщі, але вузькоспрямовані, вони нічого не скажуть про кохання та сім’ю, але покажуть розвиток твоєї кар’єри. П’ятничний сон якраз відкриє завісу таємниці в амурних справах, тому побачити в ньому зраду чи поганий вчинок коханого – до розладу та розставання. Віщий сон у суботу широкий і передбачить твоє майбутнє, а часом і близьких тобі людей. Недільний сон розповість про найпотаємніші мрії і заразом підкаже, як їх реалізувати.

Тим не менш, розшифрувати віщий сон тобі спочатку буде складно, адже іноді він показує реальні ситуації, але частіше – знаки, символи та образи. Покладися на свою інтуїцію і згадай емоції, які ти відчувала уві сні. Наприклад, бачити собак уві сні вважається гарною прикметою, але якщо вони лякають, виють і нападають? Навряд чи такий сон віщує тобі підтримку друзів.

Як відрізнити від звичайних снів?

Для цього тобі доведеться розібратися, який сон є віщим, а яким простим інформаційним. Зазвичай перший тип сновидінь характеризується:

яскравою та чіткою картинкою без розмиття;

реальними, пізнаваними місцями дії;

людьми, яких ти знаєш особисто, причому їхня зовнішність не видозмінена;

логікою оповідання (без перескоків із першого на третє, а з нього – на десяте);

сильними емоціями (від страху та паніки до радості та захоплення);

іноді регулярністю повторення однієї й тієї сюжету кілька ночей поспіль.

Як тільки зображення починає розпливатися, знайомі місця виглядають зовсім інакше, а подруга перетворюється з блакитноокої низенької блондинки на фотомодель-брюнетку – отже, тобі дістався звичний інформаційний сон. Мозок обробляє все, з чим ти стикалася за день і намагається переосмислити.

Це теж непогано, так ти вкотре трусиш отримані новини, знання та емоції. Але до віщих снів це відношення не має.

You cannot copy content of this page