Коли стригти нігті у лютому 2024 року за місячним календарем?

Коли стригти нігті у лютому 2024 року за місячним календарем

Стрижка нігтів за місячним календарем у лютому 2024 року

1 лютого: Під впливом старіючого Місяця у сузір’ї Терезів стрижка нігтів не рекомендується. Цей день відмінно підходить для зміцнення процедур, використовуючи як професійні, так і народні засоби.

2, 3 лютого: Місяць у Скорпіоні створює сприятливий час для нового манікюру і підрізання нігтів. Період також підходить для нарощування нігтів з акцентом на зволоження кутикули.

4, 5, 6 лютого: Відмінний час для стрижки нігтів знаходиться під спадаючим Місяцем у сузір’ї Стрільця. Змінювати дизайн манікюру та нарощувати нігтики в цей період також вітається.

7, 8 лютого: Місяць у Козерозі радить бути консервативними у догляді за нігтями. У цей період переважно дотримуватися звичного манікюру та форми нігтик, щоб уникнути непередбачених змін.

9, 10 лютого: Період, коли Місяць знаходиться в сузір’ї Водолія, має на увазі відпочинок для нігтів. Зніміть покриття та приділіть увагу зволоженню та догляду за нігтьовими пластинами. У день молодика 10 лютого уникайте стрижки, щоб не послабити біополе.

11, 12 лютого: Зростання Місяця у сузір’ї Риб підвищує чутливість нігтів. Ці дні підходять як стрижки, так нарощування нігтів. Важливо уникати експериментів і дотримуватися звичної довжини.

13, 14 лютого: Під впливом зростаючого Місяця в Овні відмовтеся від манікюру на користь гігієнічних процедур. Креми, маски та поживні ванни будуть особливо корисні.

15, 16 лютого: Зростання Місяця у Тельці – нейтральний час. Підрівнювання нігтьових пластин цілком допустиме, але від нарощування краще утриматися. Використовуйте захисний або лікувальний лак для надання охайного вигляду.

17, 18 лютого: Зростання Місяця в Близнюках сприятливе для змін у манікюрі та формі нігтів. Звернення до професіонала у цей період буде особливо успішним.

19, 20, 21 лютого: З зростаючим Місяцем у сузір’ї Рака варто утриматися від стрижки та нового манікюру.

22, 23 лютого: Місяць у Леві радить не змінювати форму нігтів, але новий манікюр у цей період вітається. Також цей період сприятливий для процедур, що зміцнюють.

24, 25 та 26 лютого: 24 лютого – повня в сузір’ї Діви, день не рекомендується для нігтьових процедур. В інші дні підрізання нігтів допоможе позбутися негативу. Використовуйте стримані тони манікюру для підтримки фокусування на роботі.

27, 28 лютого: Місяць у Терезах продовжує спадати, не підходячи для нового дизайну. Стрижка нігтів також не рекомендується. Скористайтеся зміцнюючими ваннами для підтримки здоров’я нігтів.

29 лютого: Останній день зими під впливом Місяця у Скорпіоні надає можливість для яскравого манікюру. Це чудовий спосіб попрощатися із зимовою депресією та надихнутися весняним настроєм.

You cannot copy content of this page