Коли стригти нігті у жовтні 2023 року за місячним календарем, щоб вони були міцними та здоровими

Стрижка нігтів за місячним календарем у жовтні 2023 року

1-2 жовтня

Перші дні жовтня застерігають нас від загострених форм нігтів. Місяць у сузір’ї Тельця радить обирати округлі форми, уникаючи конфліктів у особистому та діловому житті. Увага до деталей у процедурах, що доглядають, принесе гармонію і спокій.

3, 4 та 5 жовтня

Під впливом Місяця у сузір’ї Близнюків настає час змін. Цей період ідеально підходить для тих, хто бажає внести свіжість у своє життя. Нова форма нігтів допоможе залучити довгоочікувані зміни. Особисті стосунки можна покращити, якщо стригти нігті в ранковий час, тоді як для успіху у справах підходить обідній час.

6, 7 жовтня

Під впливом Місяця в Раку настає час турботи та гігієнічних процедур. Зміцнюючі ванни, поживні креми і підрізання нігтів приносять відчуття свіжості та турботи про себе. Однак не забувайте про безпеку, оскільки необережність може призвести до порізів.

8, 9 та 10 жовтня

Місяць у сузір’ї Лева запрошує до використання загострених форм нігтів. Цей трюк допоможе не прогаяти щастя в особистому житті і знайти шляхи розвитку в бізнесі. Парафінові ванни та інші процедури, що доглядають, зроблять шкіру рук неймовірно м’якою і зволоженою.

11, 12 жовтня

Під впливом Місяця в Діві стрижка нігтів стає профілактикою від розшарування та ламкості. Довірте цю процедуру професіоналам, щоб уникнути проблем у майбутньому. Увага до деталей у догляді за нігтями принесе красу та здоров’я нігтям.

13, 14 та 15 жовтня

Три дні Місяць проведе в сузір’ї Терезів, а 14 числа настане молодик. Цей час не підходить для стрижки нігтів через можливість послабити біополе. Астрологи радять більше часу приділяти процедурам, що доглядають, і душевній рівновазі, щоб знайти гармонію в собі.

16, 17 жовтня

Місяць, що росте, в Скорпіоні запрошує до зміцнення нігтьових пластин. Стрижка нігтів і турбота про руки з використанням сольових ванн і пом’якшуючих масел створять неймовірне відчуття доглянутості. Пам’ятайте, що доглядати кутикулу слід дбайливо, щоб уникнути нерівностей і ламкості нігтів у майбутньому.

18, 19 жовтня

Місяць продовжує набирати сили в сузір’ї Стрільця. Ці дні вважаються нейтральними, тому вибір форми нігтів залишається на вашу думку. У цей період приділяйте увагу процедурам, що зміцнюють, щоб зберегти їх здоров’я.

20, 21 жовтня

Під впливом Місяця у Козерога на перший план виходить квадратна форма нігтів із закругленими краями.

Це допоможе набути спокою і уникнути непотрібних переживань. Доглядаючі процедури залишаються важливими, особливо з огляду на мінливу погоду, що вимагає дбайливого догляду за руками та тілом.

22, 23 жовтня

Під впливом зростаючого Місяця у Водолії настає час глобальних змін. Астрологи радять утриматися від стрижки нігтів тим, хто не готовий до серйозних подій. Перевагу слід віддати процедурам щодо зміцнення нігтьових пластин та загального догляду за нігтями.

24, 25 та 26 жовтня

Місяць в Рибах запрошує до процедур, що доглядають, в домашніх умовах. Бережна стрижка, додатковий догляд та нанесення лікувального лаку зроблять нігтьові пластини міцними та здоровими. У цей період приділіть увагу також медитативним практикам для набуття внутрішньої гармонії.

27, 28 жовтня

Місяць переходить у сузір’я Овна, а 28 число приносить повний місяць. У цей період рекомендується надавати нігтям закругленої форми, щоб зберегти життєві сили та гармонію. Доглядаючі процедури допоможуть зміцнити нігтьові пластини і зволожити шкіру рук.

29, 30 жовтня

Стрижка нігтів під впливом Місяця у Тельці не зашкодить, якщо уникати загострених форм та яскравого манікюру. Округлі форми та ніжні пастельні забарвлення допоможуть зміцнити взаємини, позбутися самотності та набути фінансового благополуччя.

31 жовтня

Місяць продовжує спадати у сузір’ї Близнюків. Цей день підходить для різноманітних форм нігтів. Бережне використання інструментів убереже від травм, а процедури, що доглядають, допоможуть зберегти привабливий вигляд нігтів і забути про їх ламкість.

You cannot copy content of this page