Коли у жовтні 2023 будуть дні сили, як у ці періоди досягти успіху?

Коли у жовтні 2023 будуть дні сили, як у ці періоди досягти успіху

Жовтень 2023 року приносить із собою унікальні можливості для тих, хто вірить у силу космічної енергії та хоче використовувати її у своїх цілях. Дні сили – це періоди, коли космічні об’єкти випромінюють максимум позитивної енергії, і якщо ви заздалегідь знаєте про такі дні, то можете налаштуватися на успіх і досягти своєї мети з меншими зусиллями.

Щоб максимально скористатися днями сили, потрібно зміцнювати своє біополе та налаштовувати себе на позитивні результати. У статті подаємо вам список днів сили у жовтні 2023 року.

Дні сили у жовтні 2023 року

2 жовтня – опозиція Меркурія та Нептуна

Цього дня Нептун, планета, що сприяє подоланню труднощів, знаходиться у сильному аспекті з Меркурієм.

Цей день обіцяє бути найкращим у місяці для роботи, бізнесу та ділових переговорів. Якщо у вас є невирішені завдання, то 2 жовтня — чудовий час, щоб взятися за них. Використовуйте цей період, щоб вирішити складні питання і досягти успіху.

5 жовтня – перехід Меркурія на знак Терезів

Коли Меркурій вступає на знак Терезів, це завжди гарний час для відпочинку та розслаблення. Перший день такого становища, 5 жовтня, особливо підходить для того, щоб відійти від ділових думок та насолодитися моментом. Спілкування та романтика будуть дуже сприятливими у цей день. Подаруйте собі відпочинок та насолоду життям.

10 жовтня – дзеркальна дата

10.10 – це дуже сильний та сприятливий день, який приносить із собою багато позитивної енергії. У цей період варто спілкуватися з близькими, розпочинати нові проекти на роботі та в бізнесі, а також виявляти інтерес до нових захоплень.

Це момент, коли Всесвіт може підказати вам потрібний напрямок, якщо ви відчуваєте, що заблукали.

Скористайтеся цим днем, щоб рухатися вперед до своїх цілей.

11 жовтня – порятунок Плутона від ретроградності

Вихід Плутона з ретроградної фази – це подія, яка приносить із собою приємні зміни. У цей день ви можете почуватися впевненіше, отримувати цікаві та важливі ідеї. Не бійтеся самотності та зверніть увагу на конструктивну критику. Вона може бути дуже корисною для вашого розвитку.

12 жовтня – перехід Марса на знак Скорпіона

Марс у сузір’ї Скорпіона надає енергію та пристрасть.

12 жовтня буде днем, коли ви відчуєте це найбільшою мірою. У цей день краще не сидіти без діла, оскільки енергія просто вириватиметься назовні. Використовуйте цю потужну силу для досягнення успіху у будь-якій сфері життя.

You cannot copy content of this page