Життєві історії
Коли ж невістка вийшла на роботу залишивши дитину на няню, Валентина Семенівна ледь не знепритомніла. Виказала сину усе усе про його дружину і про її погляд на життя

Ми з чоловіком вже 6 років разом. У нас чудові стосунки, але моя свекруха робить моє життя просто нестерпним. Ну що за жінка! Я вже і внучку їй подарувала, думала, може хоч зміниться трохи. Але ні ж, я помилилася. Онуку і сина вона любить, а мене бачити не може. Мати чоловіка чогось постійно налаштовує чоловіка проти мене. Чого вона домагається? Нашого розлучення?

Найбільше її дратує те, що у нас є домробітниця. Може тому, що у неї немає? А після того, як я вийшла на роботу завчасно і найняла няню, вона взагалі з береги поплутала. Що за старомодні поняття? Я з її слів, повинна сама займатися і квартирою, і прибиранням і дитиною.

З огляду на те, що ми живемо окремо, свекруха знаходить час розповісти чоловікові про те, що у нього нехороша дружина. І в той же час, вона не хоче займатися з онукою. Хоча у неї є час. Подивишся на інших бабусь, так вони з онуками постійно гуляють і виховують. Мої батьки може і допомагали б мені, але живуть далеко. А свекруха зовсім поряд. У неї є час, щоб вичитувати мене з будь-якого приводу і говорити чоловікові всякі неприємні речі про мене.

І, чесно кажучи, при всій моїй любові до чоловіка, мені іноді хочеться все покинути і поїхати до батьків. Але мені шкода його, він не зможе сам без мене і дочки. Але мати його цього не розуміє. У моєї мами теж є невістка. Так ось, мама зовсім не втручається в їхнє життя. Останнє віддасть синові з невісткою, щоб догодити їм. Я не завжди розповідаю їй, що свекруха витворяє. Не хочу, щоб мама переймалась.

Я можу собі дозволити домробітницю і няню, я не прошу грошей у свекрухи. Я вмію їх сама заробити. Ну, ось навіщо вона так поводиться?

Треба сказати, що я пропонувала чоловікові продати квартиру і виїхати до мене на батьківщину. Там теж можна знайти роботу, і моїх родичів там багато. Крім того, мені буде поруч з мамою краще. Але йому шкода свою маму. У свекрухи є ще дочка, але вони не спілкуються. Та й живуть в різних містах.

Нещодавно з колегами по роботі поділилася своїми переживаннями. Вони кажуть, що я сама винна. Потрібно тримати дистанцію зі свекрухою і не дозволяти їй втручатися в мою сім’ю. Вони просто не знають мою свекруха. Вона дуже нехороша жінка. А мій чоловік чудовий чоловік, чоловік і батько. Як так буває? Чому саме мені так не пощастило з мамою чоловіка?

У мене немає часу наводити порядки в квартирі. І вона прекрасно знає про це. Можливо, вся справа в тому, що свекруха живе одна. У неї багато нерозтраченої енергії. Ну як же мені бути? Я дуже втомилася. І не тільки я. Моєму чоловікові теж не подобається таке ставлення. Так жити більше не можна. Мене надовго не вистачить. Як вгамувати цю жінку?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page