Кому достаток, а кому настав час збирати каміння – знайди свій рік і дізнайся про майбутнє

Новий рік за Східним 12-річним календарем, заснованим на циклі обертання Юпітера навколо Сонця, розпочався 10 лютого 2024 року.

Першою важливою датою цього року стане 21 квітня – з’єднання Юпітера з Ураном та Білим Місяцем у Тельці. Це буде добрий час для залучення грошей. Для трьох знаків Китайського гороскопу поточний рік буде вельми неоднозначним.

З Козами пов’язані 2003, 1991, 1979, 1967 та 1955 роки. У Кіз норовистий характер, а наступний рік підготує для них безліч ситуацій з з’ясуванням стосунків. Тому рік буде для них дуже непростим, особливо для тих, хто звик непохитно йти до своєї мети.

Ви зможете досягти поставленої мети лише ціною величезних зусиль і відкинувши все другорядне. Рік буде для вас динамічним та складним, але дуже результативним. Головне – це зустрічати небезпеку віч-на-віч, інакше на вас чекають розчарування.

Людям, народженим у рік Свині, а це 2007, 1995, 1983, 1971 та 1959 роки на рік Дракона доведеться працювати, працювати та ще раз працювати! Багатьом з них доведеться зіткнутися з наслідками скоєних ними вчинків.

Загалом нинішній рік для них – це час віддавати борги та повільно просуватися до заповітної мети. Обов’язково приділіть увагу здоров’ю.

Кролики, представники якого народилися у 1999, 1987, 1975, 1963 та 1951 роках, цього року чекає деяке гальмування та перепочинок. Рік Дракона стане для них періодом пасивного накопичення сил, коштів та ресурсів, а сконцентруватися їм потрібно на вирішенні матеріальних питань.

Потреба чимось більшим до них повернеться, як тільки вони зможуть зміцнити своє матеріальне становище. Загалом рік для Кроликів буде непоганим, але чекати великих результатів і грандіозних перемог від нього точно не варто.

You cannot copy content of this page