Кому із знаків зодіаку коридор затемнень виконає заповітні бажання з 26 березня

Зазвичай із коридором затемнень пов’язані лише негативні асоціації. Люди в цей період стають слабшими морально та фізично. Багато хто відчуває брак уваги, через що виникають конфлікти між близькими людьми.

Повний місяць 25 березня відкриває низку астрологічних подій, і найголовніше серед них — коридор затемнень, який почне набирати чинності наступного дня 26 березня і керуватиме людьми до 8 квітня.

Багатьом доведеться перевірити свою силу духу та зробити вибір. Хтось винесе важливі уроки, можливо, доведеться пройти через біль, щоб повною мірою оцінити блага, які посилають у Всесвіт. Точно можна сказати, що коридор затемнень тією чи іншою мірою вплине на кожного представника гороскопа.

Однак якщо одні бачитимуть лише негатив у майбутніх подіях, то інші можуть видихнути. Для них найгірше виявилося позаду. На фаворитів Червивого Місяця, як його називають у Повний місяць, чекає запаморочлива удача та виконання бажань.

Якщо брати до уваги те, що 2024 рік вважається кармічним періодом, якоюсь репетицією того, що на вас чекатиме найближче десятиліття, то коридор затемнень — знакова подія, вона продемонструє, до чого варто готуватися.

Хтось має провести роботу над помилками, зіткнувшись з неприємностями, а хтось може не думати про справи, а просто отримувати задоволення від кожного прожитого дня.

Отже, кому ж із знаків зодіаку пощастило найбільше?

Овен

Низка приємних подій чекає на Овнів. Доля зробить кілька сюрпризів у професійній сфері. Люди цього знаку готові кинутися у бій і отримати те, на що давно розраховують.

Нарешті «той самий» момент настав, зірки на їхньому боці — і тепер настав час закінчити розпочате, отримати винагороду і перейти до справжніх важливих проектів, які допоможуть зробити ривок у кар’єрі та виконати частину з безлічі бажань.

Лев

Люди цього знака практично на початку коридору затемнень отримають те, чого так давно хотіли. Леви довгий час терпіли невдачі, одну за одною, — і доля нарешті зглянулася над ними. Вони пройшли всі можливі випробування і з гідністю пережили уроки долі, і настав час просто насолоджуватися життям і не думати про проблеми.

Біла смуга, яка розпочнеться у їхньому житті, стосуватиметься не лише кар’єри, а й особистого життя. Леви, не пов’язані узами шлюбу, радійте! Ви можете зустріти людину, з якою цікаво буде розмовляти і навіть приємно мовчати.

Водолій

Щоразу, коли люди цього сузір’я переходять на білу смугу удачі, їм здається, що вони починають отримувати дивіденди від минулих старань. Що ж, Водолії наполегливо не вірять у долю і готові покладатися лише на свої сили.

Мабуть, цього разу вони мали рацію: цей коридор затемнень не зробить нічого «чарівного» для представників знака, він просто принесе справедливість у їхнє життя. Водолії отримають по заслугах, а оскільки вони все роблять на совість, то боятися нічого. Приготуйтеся, попереду – удача та виконання бажань! Подумайте, що для вас важливо зараз.

You cannot copy content of this page