Кому неймовірно пощастить, а хто залишиться з носом 19 грудня

Кому пощастить, а хто залишиться з носом 19 грудня

Сьогодні варто говорити про те, що ви думаєте. Не варто уникати прямолінійності та чесності, адже саме вона стане причиною вашого успіху. Більше того, у суботу варто бути комунікабельнішим навіть із людьми, які не схожі на вас.

Овен

У Овнів складеться дуже вдалий день, коли вони виявлятимуть рішучість. Сьогодні ви покажете себе з кращого боку, завоюєте симпатії та користуватиметеся сприятливими можливостями. Але не можна сказати, що небо над вашою головою абсолютно безхмарно – зіпсувати справу можуть дрібні прорахунки, прикрі помилки, непорозуміння.

Телець

Тельцям цього дня не слід надто критично ставитися до слів оточуючих. Багато хто не розуміє, що їх зауваження викликають у вас роздратування та образу. Замість криків і негативу у відповідь посміхніться своїм кривдникам. Якщо протягом дня з’явиться нудьга та апатія, то краще прогуляйтеся або візьміть відгул.

Близнюки

У Близнюків день добре підходить для обговорення та вирішення будь-яких питань, пов’язаних із грошима. Часто інтуїція нагадує вам, як можуть розвиватися події, тому довіряйте їй. Друга половина дня є сприятливою для романтичних зустрічей.

Рак

У будь-якій справі, де ви проявите ініціативу, на вас чекає сприятлива співпраця. Ви зможете залучити нових партнерів, тому що вміння дотримуватися інтуїції та дружніх порад вас рідко підводить. Імовірні зміни в душевному стані, які залишаться непоміченими для оточуючих, але очевидними для вас самих.

Лев

Левів буде дуже продуктивним ранком, який нагадає вам про сімейні цінності. Найімовірніше, ви будете у колі близьких вам людей. У другій половині дня Леви будуть трохи розгублені, але вже скоро зрозуміють, як чинити в тій чи іншій ситуації. Увечері вас чекає зустріч із друзями. Намагайтеся не звалювати їхні проблеми на свої плечі.

Діва

Сьогодні вам не вистачатиме часу на все, що ви запланували. Якщо протягом дня з’явиться нудьга та апатія, то краще відпочити і не активувати. З оточуючими варто бути тактовнішими, не намагайтеся їх поранити своїми словами.

Терези

У Терезів буде день домашніх турбот. Сьогодні ви із задоволенням наведете у власній оселі порядок, облаштуєте його і навіть трохи зміните стиль інтер’єру. Вечір підходить для прийому гостей. Накрийте стіл, запаліть ароматні свічки, приготуйте смачний пиріг із корицею. Зірки сьогодні вдячні вам!

Скорпіон

Скорпіонам буде легко навчитися чогось нового або здобути інформацію, яка незабаром стане вам у пригоді. Ви допитливі та задаєте правильні питання, а отримані відповіді допоможуть вам уникнути помилок! Найголовніше – не бійтеся бути рішучими на шляху до нових знань.

Стрілець

Стрільці сьогодні будуть незадоволені багатьом у своєму житті. Проте знайти відповіді питання буде дуже складним завданням. Стрільці сьогодні будуть уразливіші за звичайне, а також чутливі до критики і вразливі. З вами буде важко домовитися, тому будь-яке обговорення може перерости у конфлікт чи затяжну сварку.

Козеріг

Сьогодні у вас весь день блискавично змінюватиметься настрій і, відповідно, плани. То ви захочете кудись поїхати, то потім передумаєте. Радість змінюватиметься на смуток, а позитив – на негатив. Найголовніше – зберігати спокій і приймати себе таким, яким ви є.

Водолій

Водолії сьогодні будуть сповнені енергії та ентузіазму, це помітно позначиться на основній роботі. У сім’ї більше займатися дітьми, а ввечері не варто вирушати в поїздку на власному автомобілі. Імовірна невелика аварія.

Риби

Рибам сьогодні варто бути більш заповзятливими, а також відкритими новим ідеям. Намагайтеся не уникати вигідних і комерційних пропозицій, але при цьому намагайтеся не втомлюватися. Ні серйозні навантаження, ні якісь приємні надмірності вам зараз ні до чого. А ось оздоровчі процедури провести варто, вони дадуть помітний ефект.

You cannot copy content of this page