Кому пощастить у коханні, а хто зазнає невдачі у справах – гороскоп на 5 жовтня

Кому пощастить у коханні, а хто зазнає невдачі у справах – гороскоп на 5 жовтня

5 жовтня – спокійний день, коли не треба боротися за місце під сонцем та вести конкурентні перегони.

Сьогодні важливіше подбати про внутрішні переживання та почати працювати над своїми невірними установками. Сновидіння справдяться для представників знаків Вогню.

Овен

Не опускайте руки, навіть якщо одразу щось у вас не виходитиме. Просто повторіть спробу. Успіх, можливо, і повернеться до вас задом, зате перемогу зможе забезпечити вашу завзятість. Акуратніше із обіцянками.

Можете взяти на себе зобов’язання, які будуть обтяжувати вас і заважати реалізації ваших планів.

Телець

Настав час прибирати зі свого життя те, що заважає вам рости і розвиватися. Обмежте спілкування з тими, хто погано впливає на вас, і подумайте про те, що вам варто викинути невпевненість у собі. У фінансових справах можливий вихід із стану застою. Саме час робити активні дії, щоб збільшити рівень своїх доходів.

Близнюки

Слідкуйте за знаками долі. Ви можете отримати “підказку”, яка дозволить вам зрозуміти, як вибратися з низки проблем, які на вас обрушилися. Хтось із вашого оточення може вас підвести, причому необов’язково спеціально. Якщо у вас планується щось важливе, приготуйтеся до реалізації запасного варіанту.

Рак

У цей день вам все вдаватиметься. Вам буде супроводжувати успіх, тому можете сміливо братися за масштабні проекти, брати на себе зобов’язання. Хтось із вашого оточення може викликати ваше роздратування. У ваших силах буде вплинути на його поведінку чи рішення.

Лев

Як перестати турбуватися та почати жити? Над цим питанням вам варто подумати у цю дату. Вам може стати ясно, що низка проблем, які вас “дістають” – лише плід вашої уяви. Тверезо оцініть перепони, які бачите перед собою. Можливо, деякі з них уявні. Хтось із вашого кола спілкування відкриється вам із несподіваного боку

Діва

Активні дії з вашого боку можуть збільшити ваші грошові прибутки. У цю дату вам не варто позіхати: якщо з’явиться можливість залучити фінанси, зробіть це. Відносини з коханою людиною або родичем можуть охолонути через вашу неуважність або емоційну глухоту.

Терези

На вас чекає вдалий день. Можете сміливо вирушати в дорогу, шлях буде вдалим. Імовірні якісь знайомства, які можуть змінити ваше життя. Не факт, що на краще. Виборче наближається до формування свого ближнього кола. Вам краще не впускати туди будь-кого.

Скорпіон

Ваші любовні стосунки можуть вийти на новий рівень, а ось у справах, пов’язаних із вашою професійною діяльністю, можуть виникнути якісь затримки. Якщо не вийде їх вирішити, не бійтеся головою об стіну.

Відійдіть та візьміть паузу. Незабаром ситуація зміниться, і вітер дутиме вам у вітрила.

Стрілець

Ви відчуєте, що ви поступово вибираєтеся зі складного періоду. Справи налагоджуватимуться, проблеми – вирішуватимуться, стосунки – устаканюватимуться. До вас повернеться впевненість у власних силах, що дозволить вам згортати гори. Хороший день для зміцнення стосунків із близькими людьми, супутником життя.

Козеріг

Обставини дня складатимуться проти вас. Люди теж чомусь вставлятимуть вам палиці в колеса. Однак вам варто намагатися навіть із пробуксуванням рухатися до мети. Так, вам буде непросто, але ви не здавайтеся.

Нагорода за ваші зусилля буде гідною. З любовних стосунків може піти стабільність. У ваших силах її повернути.

Водолій

Події дня подарують вам радісні емоції та цікаві ідеї. Стан легкої ейфорії може спонукати вас на такі вчинки, на які зазвичай ви не наважуєтеся. Не зупиняйте свої пориви, все складатиметься для вас якнайкраще.

Шукати нових любовних стосунків у цю дату не рекомендується, знайдете неприємності.

Риби

Ви можете заплутатися у стосунках. Імовірні якісь претензії, звинувачення, сварки, які вас засмутять та викличуть багато запитань. Ваше завдання – видихнути, заспокоїтись, проаналізувати ситуацію, а лише потім діяти. Інакше тільки посиліть проблеми. Фінансові питання вирішуватимуться легко, так що займіться грошовими справами.

You cannot copy content of this page