Кому пощастить у коханні наприкінці літа? Доля обов’язково зробить їм щасливий шанс, головне – не боятися ним скористатися

Кому пощастить у коханні наприкінці літа? Доля обов’язково зробить їм щасливий шанс, головне – не боятися ним скористатися

Люди з ретроградними Меркурієм і Венерою в натальній карті можуть сподіватися, що кінець літа принесе їм удачу в коханні.

Астролог розповіла, кому пощастить у коханні наприкінці літа.

Вона уточнила, що побудувати та перевірити карту можна на будь-якому відкритому тематичному ресурсі.

Достатньо буде ввести дату, місце та час народження (якщо час невідомий, можна вказати 12:00). Поряд із символом ретроградної планети стоятиме латинська буква R, пояснила астролог.

Загалом, за словами експерта, останні дні літа цього року обіцяють бути непростими: вплив мають відразу дві планети – Венера, яка ще з кінця липня пішла в ретроградний рух, і Меркурій, який став ретроградним 23 серпня. Через це можуть виникати складності як у сфері фінансів та ділових відносин, так і на особистому фронті, – попередила експерт.

Особливий успіх у цей період може чекати представників знаків зодіаку Лев, Діва, Водолій та Риби з потрібними планетами в карті.

Доля обов’язково зробить їм щасливий шанс, головне – не боятися ним скористатися.

У свою чергу, тим, у кого немає в карті ретроградних Меркурія та Венери, експерт рекомендувала як мінімум до 3 вересня (а в ідеалі навіть до 16-го) обережно знайомитись з новими людьми та не починати романтичних стосунків.

Крім того, варто бути обережнішими у справах, не приступати до нових проектів і не робити значних покупок.

Як правило, покупки виявляються безглуздими, нові проекти не дають результату, а відносини, навіть незважаючи на дуже перспективний початок, через пару місяців розвалюються.

У цей час краще скласти список справ, що “підвисли”, щоб зайнятися їх вирішенням. Що стосується романтики, то тим, хто вже полягає у відносинах, зараз можна подумати, як додати до них новизни. А самотнім непогано було б сходити до кафе і поговорити з друзями на тему стосунків, щоби вже восени з легким серцем рухатися далі.

You cannot copy content of this page