Кому пощастить у рік Зеленого Дерев’яного Дракона?

Кому пощастить у рік Зеленого Дерев’яного Дракона

Щоб ти могла зрозуміти, як головний символ вплине на твоє життя 2024-го, визнач, у рік якоїсь тварини за китайським гороскопом ти народилася. Східні мудреці впевнені, що Дракон обіцяє гармонію та багатство.

Але рік буде високосним, а цю характеристику багато хто звикли розцінювати як недобрий знак. Однак астрологи закликають не панікувати і стверджують, що магічна істота не боїться ризикувати та впорається з труднощами. Особливо сприятливо його період складеться для Щура, Мавпи та Півня.

З деякими перешкодами в особистому та професійному житті на рік Зеленого Дерев’яного Дракона можуть зіткнутися Бик, Змія та Собака. Особливо уважними та обережними варто бути тим, хто народився на рік Дракона. Китайська традиція обіцяє їм час відродження та низку невдач. Слід постаратися посилити у собі такі якості, як сміливість, впевненість та незалежність.

Пацюк (1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

Оскільки символи східного гороскопу відмінно взаємодіють один з одним, пацюка чекають удачі у всіх починаннях та процвітання. У першій половині 2024 року Щури виявлять, що їхні романтичні та дружні стосунки не такі, якими вони хотіли б їх бачити. Щоб виправити ситуацію, потрібно трохи відпустити его та подумати про бажання інших. Якщо почати не лише брати, а й віддавати, життя налагодиться.

Бик (1961, 1973, 1985, 1997, 2009)

Поборотися за своє місце під сонцем доведеться цьому представнику зодіакального кола. Адже Бик та Дракон – найсильніші знаки східного гороскопу. Бики відчують на собі збільшену активність конкурентів – у діловій та особистій сфері. Варто натиснути, щоб залишитися в сідлі. 2024-го Бик зрозуміє красу романтики (нарешті!) і вийде на новий рівень, якщо не прогавить момент. Тим, хто вже щасливий у стосунках, не варто гаяти час на суперечки.

Тигр (1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Надійний друзів та ділових партнерів принесе Тигру рік Зеленого Дерев’яного Дракона. Він буде сповнений сюрпризів та несподіваних зустрічей. Можливі нові джерела доходу, які допоможуть здійснити найсміливіші мрії.

Зазвичай Тигриці люблять виявляти ініціативу і легко завойовувати кандидата, що сподобався, в партнери.

Але у 2024 році ситуація зміниться – добиватимуться їх. Похвала та заохочення у таких випадках будуть не зайвими – особливо з вуст самої Тигриці.

Кролик (Кіт) (1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Рік Чорного Водяного Кролика залишився позаду, і Дракон не надто балуватиме його 2024-го

На жаль, 2024-й не надто прихильний до Кролика, надто вони різні з Драконом. Перший чутливий, добросерцевий, трохи примхливий. А його могутній побратим владний, амбітний та сильний. Але зневірятися не варто. Кроликам потрібно гнути свою лінію і багато чого повчитися у господаря року. Успіх залежатиме від уміння йти на компроміс та гнучкості.

Дракон (1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Король 2024 року рекомендує не лінуватися представникам свого символу, і тоді бажання почнуть збуватися.

Як єдиний вигаданий персонаж у китайському гороскопі, Дракон у всьому цінує творчий підхід. У цієї істоти не буває нестачі в шанувальниках, але майбутній період загрожує побити рекорди з розбивання сердець. Всі захоплюються Дракона та розраховують на хвилину його уваги. Краще не розкидатися по дрібницях, щоб не прогаяти справжнє щастя.

Змія (1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Начебто споріднені душі, але Змія надто схильна до самоаналізу, і ця риса часом заважає їй домагатися цілей. У Дракона надто багато енергії та сил, щоб витрачати на цей час. Однак у Змії може все вийти, якщо вона наслідуватиме теорії маленьких кроків: почне щодня робити щось невелике для своєї мрії, а не ламати себе для грандіозних результатів.

Важливо не ховати свої переваги, влаштувати яскраву фотосесію, пофліртувати з незнайомцем, що сподобався, і не боятися бути помітною. Дракон закликає до перетворення і сміливих експериментів!

Кінь (1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Чого-чого, а комунікабельності цій тварині не позичати, а в 2024 році Дракон особливо розговорить Кінь, значно розширивши його коло знайомств. Їм доведеться вирішувати, чи впускати в життя нових шанувальників, колег та друзів.

Варто придивитися до кожного та оцінити його вплив на свій настрій та стан. Якщо виникає спустошеність, контакти можна сміливо обривати. Витрачати здоров’я, нерви та час слід лише на людей до душі. Оптимізм та енергійність Коней подобаються багатьом, а ось єдиному та неповторному іноді потрібно показувати слабкість. Це лише зблизить вас із ним ще більше.

Вівця (Коза) (1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Щоб і в Вівці все склалося вдало, треба виявити внутрішню рішучість та твердість. Так, ці риси цілком реально у собі розвинути. Новий рік обіцяє серйозний роман із весільним фіналом.

А якщо марш Мендельсона так і не зазвучить, не варто тягнути ці стосунки 2025-го. Козі слід перестати боятися вибирати собі краще, а чи не задовольнятися малим.

Мавпа (1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Вирішувати складні завдання та приймати нестандартні рішення – це все про Мавп. 2024 року східний календар буде щедрим у цьому плані і дасть тваринам можливість проявити себе. Дракон оцінить фірмовий артистизм Мавпи та винагородить її за старання.

Тільки не варто перемикати складність ходів та рішень у любовне русло. Коли доводиться намагатися щосили, щоб хтось це оцінив, отже, настав час зав’язувати з такими відносинами. Тим, хто щасливий зі своєю половинкою, потрібно якнайменше сипати образливими дотепами, інакше коханий може міцно образитися.

Півень (1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Харизматичні та впевнені у собі Півні заручаться підтримкою господаря року, якому імпонує сміливість, неабиякий склад розуму та талант співчих птахів. Якщо ви «горите» якоюсь ідеєю, потрібно терміново її втілювати в 2024-му, на рік Зеленого Дерев’яного Дракона точно все вийде.

Також можна продовжувати кокетувати і ходити на побачення з тими людьми, які розкривають найкращі якості Півнів. Ближче до середини року потрібно зробити серйозний вибір. А з тими, хто вже перебуває у стосунках, потрібно проводити більше часу зі своєю половинкою – знайти спільні заняття, інтереси, хобі. Це допоможе зміцнити союз.

Собака (1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Гороскоп на 2024 рік обіцяє бути позитивним Собаку. У них Дракону подобається чесність і прямолінійність, які він сподівається спостерігати у чотирилапих друзях і надалі. Собакам не варто боятись відстоювати свою точку зору.

Навіть якщо спочатку це буде сприйнято в багнети, зрештою ви опинитеся у виграші. У відносинах Собака має право чекати від партнера тієї ж щирості, якою звикла керуватися сама. Якщо «запахло» сумнівними намірами, людина маніпулює вами або щось приховує. Від таких суб’єктів краще триматися подалі.

Свиня (1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Доброзичлива Свиня буде винагороджена в рік Зеленого Дерев’яного Дракона – нічого поганого з нею не станеться.

У рік Зеленого Дерев’яного Дракона Свиня отримає за заслуги – за свою простоту, щедрість, чесність та мужність буде винагороджена. Навряд чи на неї чекають серйозні потрясіння, лише радісні зустрічі з друзями та гармонія з близькими.

Щоб не втратити цього, бажано включити своє життя головний колір короля 2024-го – зелений. Нехай це буде прикраса, аксесуар чи невелика іграшка. Щоб будувати міцні і здорові відносини, Свині слід бути послідовною і тактовною. Тоді сімейна ідилія забезпечена.

You cannot copy content of this page