Кому посміхнеться успіх в новому тижні: гороскоп з 13 по 19 лютого

Овен

Овнам потрібно бути готовим до несподіванок – вони дуже ймовірні. Якісь незначні події стануть початком великих змін у житті. Може помітно розширитися коло спілкування. Ймовірні і романтичні захоплення. Нові відносини можуть розвиватися повільно, але це навряд чи вас засмутить.

Телець

Тельцям потрібно буде звернути увагу на свій емоційний стан. Тиждень може принести чимало переживань та хвилювань, через них важко буде ухвалити правильні рішення. Поспіх не приведе ні до чого доброго, а ось добре продумані кроки дозволять швидко досягти багатьох цілей. Важливо виявити розбірливість у ділових відносинах.

Близнюки

Цим знакам зодіаку рекомендується зберігати розсудливість, як би не складалися обставини. Не можна йти з приводу емоцій. Буде багато приманок — не варто їм піддаватися. Небажано кардинально змінювати плани та відмовлятися від задуманого.

Рак

Раки повинні налаштуватися на серйозний лад. Це непоганий тиждень, проте розраховувати на легкі успіхи та швидкі перемоги не варто, доведеться попрацювати. Починати необхідно з вирішення серйозних завдань. Завдяки підтримці союзників — давніх і нових — вдасться досягти потрібного результату. Не виключені приємні події в сім’ї, хороші новини, які виявляться важливими для саме для вас та ваших близьких.

Лев

Леви почнуть розвивати нові ідеї, а обставини будуть сприятливими для їх втілення у життя. Гарний час для сміливих експериментів, початок роботи над якимись незвичайними проектами. Ймовірні цікаві знайомства. Має бути багато спілкування з тими, чиї погляди та цілі сильно відрізняються від ваших. Це виявиться не лише цікавим, а й дуже корисним.

Діва

Діви зроблять багато корисного не тільки для себе, а й для оточуючих. Тиждень виявиться сприятливим для спілкування. Діви зможуть зрозуміти почуття оточуючих, здогадатися про бажання та наміри тих, хто поруч. І особисті, і ділові зустрічі відбудуться добре. У другій половині тижня можливі особливо приємні знайомства. Не виключені зміни у професійній сфері, початок роботи над абсолютно новими проектами.

Терези

Спроби вирішити кілька завдань відразу навряд чи виявляться успішними, а ось до помилок можуть призвести. В особистих відносинах переважає вплив позитивних тенденцій. Важлива обережність у діловій сфері. Краще не поспішати і не пов’язувати себе серйозними зобов’язаннями, не давати обіцянок, якщо є хоча б найменші сумніви щодо того, що вдасться їх виконати.

Скорпіон

Навряд чи вдасться уникнути помилок, але Скорпіони намагатимуться їх вчасно виправити. Тут допоможуть люди, котрі добре знають представників знаку. Потрібно прислухатися до порад – так буде простіше знайти шлях до мети. У всьому, що пов’язано з грошима, краще покладатися лише на власні можливості. Небажано робити покупки в кредит, позичати у знайомих. Імовірні приємні знайомства, зустрічі, сюрпризи, що піднімають настрій.

Стрілець

На стрільців чекає насичений, повний турбот період. Домогтися поставленої мети вийде не відразу. Але вони знайдуть спосіб подолати усі перепони. Інтуїція підкаже, на кого можна покластися. Ймовірні фінансові надходження, успішні фінансові операції. Деякі Стрільці можуть мати конкретні плани, пов’язані з відкриттям власного бізнесу.

Козеріг

Козерогам астрологи обіцяють цікавий тиждень – він принесе нові приємні знайомства. Не виключені зміни на краще у відносинах з тими, з ким останнім часом було складно порозумітися. Непорозуміння залишиться в минулому, стане менше приводів для розбіжностей. Можливі романтичні захоплення.

Водолій

Водоліям доведеться багато спілкуватися з людьми, зміцнюючи професійні зв’язки. Порозумітися з колегами, керівництвом та діловими партнерами буде нескладно, вони багато в чому підуть назустріч, підтримають ідеї. Проблеми на роботі не виключені, але вони не стануть непереборними і не позбавлять впевненості в успіху. Спілкування з близькими радуватиме, добре пройдуть і дружні зустрічі, романтичні побачення, сімейні заходи.

Риби

Очікуються успішні ділові переговори, не виключено, що завдяки їм Риби отримають пропозиції, на які навіть не розраховували. Не можна упускати можливість відновити старі ділові зв’язки, незабаром вони виявляться корисними. Варто бути обережніше з грошима, уникати марних витрат. Краще не перевтомлюватись, зміна обстановки допоможе зберегти гарний настрій.

You cannot copy content of this page