Кому потрібно буде зробити вибір, а хто закохається по вуха на 10 жовтня

Кому потрібно буде зробити вибір, а хто закохається по вуха на 10 жовтня

10 жовтня – день, коли краще планувати, ніж діяти. Якщо без другого не обійтися, спочатку все зважити, а потім робити крок. У цьому питанні краще не поспішати. Помилки дорого коштуватиму. Сновидіння справдяться для знаків Води.

Овен

Зважуйте кожен свій крок, не ризикуйте, інакше можете опинитися у програші. Ця рада поширюється як на фінансові, так і професійні питання. Щодо любовних стосунків, то цього дня вам буде легко кружляти голови. Якщо ви мрієте про роман, саме час втілювати мрії у життя.

Телець

Цього дня ви можете опинитися на перехресті двох доріг та помилитися з вибором курсу. Зірки рекомендують не вибирати напрямок меншого опору. Не бійтеся труднощів і вибирайте тернистий шлях.

Виграш буде набагато більшим. Вдалий день для зав’язування любовних зв’язків. Виявляйте активність на любовному фронті.

Близнюки

Сьогодні перед вами виникатимуть якісь перешкоди, труднощі. Ви намагатиметеся зрушити справи чи стосунки з мертвої точки, але результат буде мінімальним. Розслабтеся, довіртеся долі. Через деякий час простий зміниться рухом. Ймовірно, поява цікавих творчих ідей, але сил, щоб їх реалізувати, поки не вистачить.

Рак

Сьогодні уважно стежте за знаками долі та постарайтеся запам’ятати сни. Завдяки їм ви зможете отримати підказку, яка допоможе вам виплутатися зі складної ситуації або знайти відповідь на питання, що хвилює.

Ймовірно поява поряд людини, яка може спробувати ввести вас в оману. Довіряйте, але перевіряйте.

Лев

Прекрасний день вирішувати проблеми у взаєминах. Ви легко зможете помиритися з тими, з ким раніше у вас був конфлікт, потоваришувати з тими, хто може бути вам корисним, обаяти тих, хто вам симпатичний або поставити на місце тих, хто намагається дискредитувати вас. Експерименти у робочій сфері не вітаються.

Найкраще використовувати вже випробувані методи.

Діва

Відмінний день для спілкування із близькими людьми, налагодження нових контактів. Імовірна зустріч з кимось, на кого ви охоче рівнятиметеся і братимете з нього приклад. У справах любовних можливі якісь проблеми у взаєминах. Ви з партнером можете тимчасово перестати розуміти один одного, через що можливі сварки.

Терези

У повітрі витатиме кохання. Є ймовірність зустрічі з людиною, яка знесе вам дах. Обставини можуть скластися так, що перед вами відкриються можливості для творчої реалізації. З мінусів дня виникнуть якісь перешкоди, які ви спочатку не помітите, а надалі вони ускладнять ваше життя.

Скорпіон

Сьогодні у вас є шанс знайти вирішення питань, які вас мучать. Ви отримаєте корисну підказку з боку – буквальну пораду чи якийсь натяк, який наштовхне вас на правильну думку. У справах любовних вам знадобиться винахідливість, щоб залагодити сварку з коханою людиною.

Стрілець

День буде вам хорошим: перед вами можуть відкритися нові можливості, а на горизонті можуть замаячити цікаві поїздки. Навколишні будуть із задоволенням надавати вам підтримку, обставини – допомагатимуть.

Можлива якась зустріч, яка здатна перерости у тривалі професійні чи дружні стосунки.

Козеріг

Ваші намагання змінити життя на перший погляд не дають особливих результатів. У вас може з’явитися бажання припинити спроби. Не піддавайтеся таким думкам та продовжуйте працювати. Прогрес не поза горами. Просто зачекайте. У другій половині дня може статися щось, що викликає у вас сильну емоційну реакцію.

Водолій

Можливо, в цей день ви зазнаєте невдачі або допустите прикру помилку. Тільки не треба переживати із цього приводу. Усі роблять помилки. Крім того, ця помилка дозволить вам уникнути інших. Зробіть висновки та йдіть далі. Переживання може спричинити якесь знайомство романтичного характеру.

Риби

Не шкодуйте себе та власного часу для реалізації своїх планів. У цю дату ви зможете зрушити їхній хід з  точки. У любовних відносинах, якщо ви поки що у пошуку, позитивних зрушень не передбачається, а ті знайомства, що відбудуться, розчарують. Натомість фінансова ситуація почне налагоджуватись.

You cannot copy content of this page