Кому ретроградний Уран з 02 вересня 2023 року по 26 січня 2024 року сплутає всі плани

Уран повертатиме назад багато глобальних процесів, особливо в галузі інтернет-проєктів, різних каналів зв’язку та ЗМІ. Не варто плутати його з ретроградним Меркурієм, під час якого нерідко ламається побутова техніка та виникають дрібні сварки із близькими.

Будь-яку проблему Уран масштабуватиме. Випадковий конфлікт загрожує гучним і болючим завершенням багаторічної дружби або розставанням, а проблеми з приладами — проводкою, що згоріла, капітальним ремонтом або зовсім вимушеним переїздом. Також у період Ретроурану необхідно переглянути всі занедбані справи. Це чудовий час для втілення нереалізованих ідей, але за однієї умови — на руках має бути добре продуманий план їхнього втілення. Братися за нові задуми не варто.

Особливо обережними треба бути людям, які народилися з — 1 по 10 лютого (Водоліям), 3 по 12 травня (Тельцям), 3 по 14 серпня (Левам) та з 2 по 14 листопада (Скорпіонам). Якщо представники цих знаків зодіаку наважаться кардинально змінювати своє життя, на них чекає довга низка невдач і промахів. Ретроградний Уран сам зробить зміни в потрібних сферах. Ті, хто народився в інші дати, можуть видихнути, можливо, вони навіть не помітять впливу підступного світила.

Багато хто може зіткнутися з підвищеним стресом, тривожністю. Це з бажанням тримати всі справи під суворим контролем, що радикальна планета не приймає. До кінця ретрограду особливо непоступливі представники зодіакального кола ризикують витратити більшу частину сил та нервів.

Корисні рекомендації на період Ретроградного Урану

В цей час краще не запускати онлайн-проекти — заходи чи бізнес в інтернеті, долучатися до ЗМІ. Важливо, що це не стосується журналістів, які вже публікуються, їхні уроки Ретроурану не торкнуться. Крім того, езотерик не радить:

планувати дуже великі зміни у житті, особливо якщо щось потрібно починати з нуля;

робити ставки, захоплюватися азартними іграми;

купувати акції, інвестувати;

брати кредити, іпотеки;

обмінювати валюту.

Натомість фахівець рекомендує:

займатися звичайними справами, не плануючи нічого кардинального;

накопичувати ідеї та чекати відповідного моменту для їх реалізації;

завжди мати запасний план;

вчитися плисти за течією та швидко адаптуватися.

Також Уран – це планета оригінальності та моди. Під час ретроградної фази знаки зодіаку зможуть переглянути власний гардероб, імідж. Якщо у списку невирішених справ завис пункт «вирушити на шопінг», не варто відмовляти собі в такому задоволенні. У цей період висока ймовірність стати набагато яскравішою та помітнішою за рахунок вдалих придбань.

You cannot copy content of this page