Кому розіб’ють серце, а хто купатиметься в грошах 17 серпня

Кому розіб’ють серце, а хто купатиметься в грошах 17 серпня

17 серпня – день, коли краще думати, ніж діяти. Якщо без активних дій не обійтися, спочатку думати, а потім діяти. Поспішати не варто. Прорахунки будуть мати наслідки, а їх ліквідація займе багато часу. Сновидіння справдяться.

Овен

У цю дату вам не варто поспішати. Перевіряйте ще раз, перераховуйте, шукайте додаткові варіанти.

Поспішайте – не тільки людей насмішіть, а й помилитеся. Цей день може відкрити вам очі на якісь події чи вчинки людей. Ви побачите в них новий зміст, зрозумієте причини.

Телець

Ваше прагнення покращити матеріальне становище почне давати результати. Якщо ви раніше робили щось, що мало збільшити дохід, то гроші почнуть прибувати. Якщо просто сиділи на п’ятій точці рівно і чекали, що вони впадуть з неба, саме час активно діятиме.

Близнюки

У цю дату нехай для вас ваші потреби та бажання будуть на першому місці. Спочатку допомагайте собі, а потім іншим. Є ймовірність, що серед тих, хто вас проситиме про допомогу, будуть «паразити», які спроможні самі вирішити свої проблеми, але їм ліньки. У фінансових питаннях перед вами відкриються якісь перспективи.

Рак

Обмірковуйте кожен свій крок, не ризикуйте, інакше можете опинитися у програші. Ця рада поширюється як на фінансові, так і професійні питання. Щодо любовних стосунків, то цього дня, вам буде легко кружляти голови. Якщо ви мрієте про роман, саме час втілювати мрії у життя.

Лев

Ви станете магнітом для осіб протилежної статі. Вдалий день для того, щоб кокетувати і зачаровувати тих, кого ви бачите своїм супутником життя. У професійних справах вам складно буде бачити реальну ситуацію.

Не варто ухвалювати важливих рішень, підписувати договори, проводити ділові зустрічі.

Діва

Ви можете опинитися на роздоріжжі та помилитися з маршрутом. Зірки рекомендують не вибирати напрямок меншого опору. Краще навпаки – не треба боятися труднощів. Виграш буде більшим. Вдалий день для зав’язування любовних зв’язків. Виявляйте активність на любовному фронті.

Терези

Людина припускає, а Бог має. Ваші плани швидше за все будуть зруйновані. Отже, на цей день краще підготувати запасні варіанти досягнення своїх цілей. Хтось із вашого оточення може потрапити в якусь «історію», луна якої зачепить і вас по дотичній. Фінанси перестануть співати романсів.

Скорпіон

Ви можете отримати якусь інформацію або може статися якась подія, що суттєво змінить ваші плани. День може подарувати вам відповіді на складні запитання або проясниться якась ситуація. І плюсів дня: ймовірно покращення матеріального становища. Саме час намагатись підняти рівень доходу.

Стрілець

На вас чекають якісь перешкоди, труднощі. Ви намагатиметеся зрушити справи чи стосунки з мертвої точки, але результат буде мінімальним. Розслабтеся, довіртеся долі. Через деякий час простий зміниться рухом.

Ймовірно, поява цікавих творчих ідей, але сил, щоб їх реалізувати, поки не вистачить.

Козеріг

Ви можете намагатися змінити своє життя, але всі ваші старання поки що не дуже успішні, а все тому, що у вас поки що немає важеля для реалізації трансформацій. Зачекайте, невдовзі все зміниться, але не припиняйте докладати зусиль. Вирішити якусь проблему в особистому житті допоможе порада збоку. Тільки щоб його отримати, не розповідайте нікому особисті секрети.

Водолій

Іноді так буває, здається, що хмари згустилися, все складається так погано, що можна плакати, але минає кілька годин, і хмари розходяться, виглядає сонце і все налагоджується. Ось цього дня зірки обіцяють вам такі ось американські гірки – переміщення від розпачу до щастя.

Просто не втрачайте віри в те, що все буде гаразд!

Риби

Чудовий день для самопізнання, навчання, підвищення кваліфікації. Всі ваші зусилля в цьому напрямку швидко дадуть результат. Не користуйтеся своїми зв’язками з корисливою метою, інакше це може зашкодити вашій репутації. У справах фінансових може знадобитися обмеження. Кому розіб’ють серце, а хто купатиметься в грошах.

You cannot copy content of this page