Кому варто включити здоровий егоїзм, а кому працювати на повну силу 1 жовтня

Кому варто включити здоровий егоїзм, а кому працювати на повну силу 1 жовтня

1 жовтня – день, коли оточуючі можуть порушити ваш звичний спосіб життя. Знайдіть у цьому плюси – невеликі випробування лише зміцнять ваш дух. Невдачі швидко зміняться широкою білою смугою. Можна братися за складні справи – все виходитиме.

Овен

Ви повинні бути чіткими у словах, справах та планах. Якщо вас долають сумніви, а в голові плутанина, розраховувати на успіх не варто. Сьогодні ви зможете вирішити якесь важливе особисте питання. Або навіть закохатися, причому як у людину, яку ви бачите вперше, так і добре знайому.

Телець

Не варто витрачати енергію на дрібниці у вигляді прибирання в будинку або сортування паперів – на порядку денному мають стояти лише важливі завдання. Сьогодні вам вдаватимуться будь-які найскладніші справи, тому хапайтеся за те, що має для вас глобальне значення. У любовних справах постарайтеся бути зговірливішими.

Близнюки

Чим би ви сьогодні не займалися, орієнтуватися потрібно не на результат, а на процес: тільки так вам вдасться не тільки повчити задоволення від роботи, що виконується, а також дійти бажаного результату.

Сьогодні не рекомендуються великі витрати та марнотратство. Закрийте гаманець на замок, щоб не залишитись без копійки.

Рак

Субота – чудовий час для того, щоб зайнятися очищенням організму як на фізичному, так і на моральному рівні: можна не тільки перейти на дітокс-дієту та сходити в сауну, а й відвідати музей чи театр. Небажано позичати гроші: ви можете перекрити свій фінансовий потік, тому краще чемно відмовити.

Лев

Засуджувати інших людей за скоєні ними помилки – не ваша компетенція вже хоча б тому, що ви не знаєте всіх обставин, у яких вони опинилися, а отже, не можете бути об’єктивними. Постарайтеся виявити емпатію та навчитеся чути людей (не просто слухати). Можливо, саме сьогодні ви зав’яжете міцну дружбу.

Діва

Все, що відбуватиметься з вами цього дня, може мати глибинний зміст, тому важливо звертати увагу на будь-які події, які не вкладатимуться у звичну картину – вони не випадкові. Для вирішення фінансових питань день несприятливий – не варто укладати договори, підписувати контракти та брати гроші у борг.

Терези

Незважаючи на зайнятість, постарайтеся знайти час для друзів та родичів, особливо якщо ви давно їх не бачили: настав час повертати моральні борги людям, які вас люблять. Небажано брати гроші чи речі у борг – навпаки, необхідно повернути все, що вам не належить.

Скорпіон

Повірте у свій успіх – чим сильнішою буде ваша віра, тим щасливішим ви будете. Сьогодні можна навіть піти на певний ризик, у розумних межах, очевидно. Небажано ділитися своїми професійними планами, особливо якщо вони передбачають фінансову вигоду, з колегами: у їхньому середовищі знаходяться люди, які не проти скористатися чужими ідеями.

Стрілець

День – чи хоча б першу його половину – бажано провести на самоті, зайнятися улюбленою справою: так вам вдасться уникнути спалахів поганого настрою та, як наслідок, конфліктів із оточуючими. Розслабтеся за переглядом улюбленого серіалу, прийміть гарячу ванну та замовте смачний сніданок – це налаштує на найкращий день.

Козеріг

Важливо підтримувати гарний настрій, тим більше, що у вихідний для цього існує безліч можливостей: відвідайте кіно або концерт, сходіть у театр або просто почитайте хорошу книгу. Займіться тим, що заповнить втрачену за тиждень енергію. Інакше в понеділок ви приступите до важливих справ, що наполовину вигоріли.

Водолій

Постарайтеся, незважаючи на вихідний, максимально завантажити себе роботою – так ви зможете сублімувати негативну енергію, якої сьогодні буде більше ніж потрібно, в корисні – для себе та інших – справи. Розберіть усі свої завдання та виконайте найменші, щоб з початку тижня вас нічого не відволікало від важливих проектів.

Риби

Сьогодні не завадить увімкнути здоровий егоїзм: потішивши себе, ви зможете зробити щось приємне і для інших. Тому заповнюйте свої енергетичні запаси серед приємних вам людей. У фінансових справах на вас чекає успіх. Сміливо беріться за будь-які пропозиції, вони матимуть успіх.

You cannot copy content of this page