Кому зірки приготували яскраві любовні пригоди? Загальний гороскоп на осінь 2023 року

З настанням осіннього сезону у багатьох прокидається особливе бажання старанно вчитися, захоплюватися чимось новим і ловити кожну мить гарної доби. Одні в цей час дають собі слово проводити більше романтичних прогулянок жовтим парком, тоді як інші сподіваються на професійний успіх і фінансове благополуччя.

Розкрити плани зірок на долю кожного знака зодіаку допоможе гороскоп на осінь. Про те, як зміниться життя в цей період і які події варто очікувати.

На початку осені всі знаки зодіаку відчують значний спад напруги — на початку вересня Венера повернеться в прямий рух, залишаючи в минулому недомовки з близькими і фінансові колотнечі. А слідом за нею в середині місяця вийде з ретрограду Меркурій.

Але не варто це сприймати як «зелене світло» сумбурним планам та ідеям. Шлейф впливу обох планет буде відчутним до кінця місяця, тому повністю виключати конфлікти та суперечки у робочих та особистих справах не можна.

У жовтні, здавалося б, вже настав час зайнятися справою і почати активно проявляти себе в партнерських і робочих сферах, але як би не так. З 14 по 29 жовтня на представників зодіакального кола чекає коридор затемнень, який вплине на кожного без винятків.

Емоційний фон коливатиметься з крайнощів у крайність, а перевірки долі зустрічатимуться на кожному життєвому повороті. Тому першу половину осені краще відвести під якісний відпочинок. Накопичені за цей час ресурси допоможуть упоратися з можливими труднощами у наступні місяці.

У листопаді очікується перехід Сонця, Марса та Меркурія на знак Стрільця. Це становище може значно прискорити процеси, що відбуваються. Справи вирішаться швидко і впевнено, чи навпаки, підступна вогненна стихія затягне їх на тривалий термін. Зрештою цієї осені все залежатиме лише від рішучості знаків зодіаку.

You cannot copy content of this page