Комусь вигода, а хтось і по коханні: знаки, які шукають користь в другій половинці

Кохання буває різним, і знайти його непросто. Але далеко не всі готові жити «і в багатстві, і в злиднях», якщо першого пункту у коханого не додається. Астрологи переконані, що деяким знакам зодіаку більше властиво шукати заможного партнера.

Близнюки

Близнюки можуть бути дуже прагматичні. Їм потрібна перемога за будь-яку ціну, і тому вони перебувають у пошуку найуспішнішого кандидата на своє серце. Звичайно, вони можуть бути щасливі з милим і в курені, але якщо це бунгало на Мальдівах, то їхнє щастя буде ще повнішим.

Діва

Діви люблять увагу, тому можуть довго і прискіпливо вибирати собі коханих. Їм подобається саме почуття закоханості, а якщо воно супроводжується дорогими подарунками та вечерею в розкішному ресторані, на очах у захопленої публіки, це для них стає найкращим варіантом.

Скорпіон

Скорпіони прагнуть оточити себе розкішшю, жити в витонченому інтер’єрі, відвідувати лише найкращі місця. У коханні вони вибирають забезпечених партнерів, тому що люблять, щоб їх балували і оточували увагою. Вони ніби притягують до себе удачу і гроші, так що сходяться з багатіями не тільки заради грошей, а й завдяки щасливому збігу обставин.

Водолій

Водоліям властивий інтерес до всього нового і незвичайного, тому обранець при грошах може забезпечити їм рівень життя, який вони вважають гідним. Закохатися в гаманець, а не його власника, їх може змусити власне прагнення відкривати цей світ дедалі більше.

Риби

Прагматичні та практичні, Риби роблять вибір не на користь мрій, а на користь реального життя. А там їм необхідна фінансова захищеність та впевненість у завтрашньому дні, тож вибір партнера без гроша за душею — це не про них.

You cannot copy content of this page