Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Рецепти
Консервування завжди було – не моє. Ну не подобалась мені ця “возня”. Поки кума не розповіла мені про цей легкий рецепт помідорів. І вже 2-й рік, як я – широка господиня! 

Консервування завжди було – не моє. Ну не подобалась мені ця “возня”. Поки кума не розповіла мені про цей легкий рецепт помідорів. І вже 2-й рік, як я – широка господиня!

Заготовка, яка стала традиційною в моїй родині!

Консервовані помідори – це традиційна заготовка, яку роблять в кожній родині. Для приготування вам будуть потрібні такі інгредієнти (з розрахунку на 1 трилітрову банку).

Вам знадобиться:

помідори;

парасольки кропу 2 шт;

болгарський перець, половинка;

листочки чорної смородини;

часник, по 2 зубчики на банку;

лавровий лист, 2 шт;

чорний перець горошком, 4 – 6 шт;

сіль;

цукор;

оцет 9%;

перець чорний, запашний.

Готуємо так:

На дно банки кладемо парасольки кропу, потім шар помідор, половинку перцю, листя смородини, шар помідорів, часник рубаний (не дрібне), перець і лавровий лист. Заливаємо окропом на 10 хвилин, потім зливаємо воду .

Кип’ятимо розсіл. У кожну банку кладемо 3 ст.л. солі, 6 ст.л. цукру, 3 ч.л. оцту 9%. Заливаємо банки киплячим розсолом і закручуємо кришками.

Смачного, дорогі мої!

Передрук без посилання на hot-news – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook