Украина
Копія тата: дружина українського нардепа-втікача розповіла про новонаpoдженого сина (фото)

Анна Різатдінова розповіла про сина.

Знаменита українська гімнастка, чемпіонка світу, бронзовий призер Олімпійських Ігор 2016 року Ганна Різатдінова зізналася, що її новонаpoджений син схожий на батька — побіжного народного депутата України і газового олігарха Олександра Онищенка.

Про це вона розповіла в інтерв’ю «КП» в Україні «, пише lime.apostrophe

«Син дуже схожий на тата — його копія. Але очі мої «, — зізналася спортсменка. Різатдінова також розповіла, що вони з Онищенко намагаються брати активну участь у вихованні дитини.» Ми з Сашею намагаємося самі справлятися, але я б не змогла обійтися без допомоги моєї мами. Вона — золото. Хоча я теж прочитала гору відповідної літератури.

Ми не плануємо залишати дитину на нянь — хочемо бачити, як синок росте. Не хочеться пропустити цей чарівний період: перші зубки, перший крок, перше слово «, — розповіла Анна.

За словами гімнастки, сина назвали Романом, в честь батька Онищенка. Нагадаємо, спортсменка наpoдила первістка 11 листопада. Різатдінова не афішувала ім’я батька дитини, але близькі до спортсменки стверджували, що їм є побіжний екс-нардеп.

Читайте також: У КИЄВІ ЧИНОВНИК РОЗЧИЩАЮЧИ АВТО ВІД СНІГУ ВИЯВИВ ПРИКРІПЛЕНУ ГРAНAТУ

Пізніше Онищенко зізнався, що дитина дійсно його і він щасливий знову стати татом. «Я вдячний Ані за сина. Назвали на честь мого батька — Рома. Мама і малюк почувають себе прекрасно. А я? Ну а як може почувати себе чоловік, який знову став батьком. Так, в моєму житті теж бувають прекрасні новини», — заявив Олександр Онищенко.

Відзначимо, що у бізнесмена є вже двоє дітей: 22-річна дочка Діана і 15-річний син Олександр.

facebook