Без рубрики
Коротка характеристика знаків зодіаку

Є люди-чистюлі, а є нечупара. Останні, щоправда, не люблять, коли їх асоціюють з бруднулями. Вони вважають за краще називати себе людьми творчими, а простір навколо себе творчим безладом.

Можливо, вони мають рацію. Навіть астрологи встають на їхній бік, стверджуючи, що знак зодіаку, під яким народилася людина, впливає на його звички. І справа тут не в поганому вихованні, а у впливі зірок.

Коротка характеристика знаків зодіаку

Скорпіон

Гості Скорпіона можуть подумати, що його кращий друг — Містер Пропер. Його будинок сяє і блищить. Але як тільки вони йдуть, Скорпіон розслабляється.

Це егоїстичний знак, і якщо він вважатиме, що сьогодні втомився, то відкладе миття посуду на завтра. І це в кращому випадку.

Скорпіони вважають, що найкраще місце для їх речей, — стілець. У шафі у них видимість порядку, в якому насправді нічого не можливо знайти.

Стрілець

Стрілець дуже енергійний і активний знак, але в той же час не організований. Прибираючи, він буде паралельно слухати музику, дивитися цікаву програму по телевізору або готувати. Тому результати збирання навряд чи виявляться задовільними.

Йому шкода витрачати час на прибирання. Навіщо витрачати своє життя на витирання пилу з холодильника, якщо її можна витратити на подорожі?

Лев

Лев — знак творчий і імпульсивний. Його дні протікає не плановано, а спонтанно. Майбутні події і зустрічаються на шляху Льва люди, цікавлять його більше, ніж побут, в якому йому доводиться перебувати. Безлад він може просто не помічати через швидкий ритм життя.

У той же час Лев дуже самолюбний, тому дрібні порошинки і ворсинки з одягу він стряхнет, щоб ніщо не псувало його чудовий образ.

Терези
Терези- двоїстий знак. З одного боку Терезам подобається, коли все навколо них виглядає красиво. З іншого, забиратися самостійно вони не люблять, адже в процесі збирання доводиться мати справу з брудом. Терезам було б набагато приємніше перекласти обов’язки по прибиранню на кого-небудь іншого.

Козеріг

Козероги миють і витирають тільки те, що на увазі. Якщо заглянути до них у кімнату, можна все знайти на своїх місцях і відносно чистим. А якщо в комору? Або тумбочку? Там виявляться безладні поклади всього підряд.

Точно так же з одягом. Зовні Козероги виглядають цілком охайно. Але в їхніх кишенях і сумочках бардак, а на ногах шкарпетки з діркою.

Неохайні знаки зодіаку можуть не любити прибирати, але компенсують це позитивними якостями, за які можна пробачити їм звичку жити в безладі.

Якщо пробачити не виходить, то ось тобі втішна новина: навіть самі неохайні знаки зодіаку піддаються перевихованню. Вплив планет на людину дуже велике, але вплив людей на людину може виявитися ще більш дієвим. Говори зі своїм нечупарою, якщо ти йому важливий, він себе перебудує, всупереч всім зіркам.

Що стосується самих охайних знаків зодіаку, головним чистьохою вважається Водолій. У нього можна повчитися вмінню організовувати свій простір, він справляється з цим завданням краще за всіх.

facebook