Користуйтесь можливостями 23 лютого: Місяць в Овені закликає бути активнішим і діяти швидше

Сьогодні Місяць в Овені закликає бути активнішим і діяти швидше.

Важливо не лише перейнятися темпами та цінностями моменту, а й вчасно включити режим «підприємливість», виявити чи підхопити ініціативу.

Вітаються почуття гумору та легкий дух авантюризму.

День вдалий для розвитку проектів та відносин, інтенсивних контактів та роз’їздів, занять спортом, ділових тренінгів. Є простір для маневру, наприклад, поєднання справ.

Потужним мотиватором стане вчорашня позитивна подія.

Овен
Сьогодні Овен має продуктивний день. Вони можуть сміливо покладатися на своє чуття, наслідувати свої звички і довіряти своїм реакціям. Багато занять будуть для них цікавою грою. Джерелом натхнення може стати приємна вчорашня подія. Це чудова доба для активних занять та інтенсивного спілкування. Вітається динамічний спосіб життя. Можна поєднувати кілька справ, методів чи цілей.

Телець
Сьогодні Тельцям зірки підказують, що їхні успіхи багато в чому залежать від рухливості, заповзятливості, комунікабельності та оперативності.

Обстановка може вимагати вміння грати, обмінюватися функціями чи поєднувати протилежності. Не завадить додати до цих якостей скритність: деякі дії краще не афішувати і не виносити за межі вузького кола присвячених, наприклад, колег по цеху.

Близнюки
Сьогодні Близнюкам радять активніше брати участь у великих колективних проектах. Важливо бути далекогляднішими, прораховувати свої кроки наперед і віддати перевагу хаотичним імпульсам свідомої проактивності.

Це чудовий день для розвитку ділових зв’язків та особистих симпатій. Якщо у вас є кілька груп за інтересами, не забудьте «відзначитись» у них усіх: чим ширший набір варіантів, тим більше шансів.

Рак
Сьогодні Ракам радять керуватися істиною «під лежачий камінь вода не тече». Саме час виявити додаткову підприємливість у бік обраної мети.

При цьому важливо вибрати підходящу до ситуації тактику: краще слідувати не своїм звичкам і переконанням, а вимогам обстановки, інакше можна підірвати свої позиції, піддатися осміянню або нажити впливових ворогів.

Лев
Сьогодні Левам радять якнайенергійніше розвивати щасливі напрямки свого життя, а свої таємні переживання, проблеми та слабкості залишити на другому плані.

Цей день допомагає їм залишатися активними і заповзятливими, по праву користуватися вдалими можливостями вдома і за кордоном. Добре розвивати особисті стосунки за кордоном та розширювати міжнародний бізнес.

Діва
Сьогодні в Дівах зірки заохочують підприємливість та азарт, штовхають їх на дотепний ризикований маневр — але виключно в позаштатних ситуаціях, включаючи переслідування великої вигоди та порятунок ключових активів. У рутинних обставинах така поведінка виявиться авантюризмом і може додати їм проблем, наприклад, поставити під загрозу матеріальну базу. Цього дня не варто розпочинати нові справи.

Терези
Сьогодні Терезам радять активніше розвивати співпрацю, тому що саме від нього вони зараз отримують потенційну вигоду. Потреби шлюбного союзу, партнерського ділового проекту чи творчого тандему бажано поставити перше місце.

Цей день вдалий для спільних справ, взаємовиручки, обміну ідеями або функціями. Не варто відмовлятися від розширення можливостей, контактів із іноземцями.

Скорпіон
Сьогодні Скорпіонів день запрошує до активної роботи, іноді у кількох напрямках. Комунікабельні Скорпіони, а також ті з них, хто знайшов енергійних асистентів або має у розпорядженні підлеглих, можуть делегувати обов’язки, але під своїм контролем: не виключено, що помічники опиняться з гумором і зроблять щось по-своєму.

Чимало турбот може бути цієї доби у власників домашніх вихованців.

Стрілець
Сьогодні Стрільці можуть не замислюватися про правильність свого шляху, включаючи духовний, і без вагань рухатися у напрямку, підказаному натхненням. Стрільцям, які з тієї чи іншої причини прогавили вчора щасливий момент, ще не пізно надолужити втрачене — наприклад, включитися в гру, зайнятися дітьми, прийняти вигідну ділову пропозицію або зв’язатися з об’єктом своїх любовних симпатій.

Козеріг
Сьогодні для Козерогов день може виявитися пов’язаний з приємними, але все ж таки стомливими турботами.

Можливо, це будуть домашні турботи чи справи, пов’язані із бізнесом. Зірки радять перенести енерговитратні заходи на першу половину дня, тому що ввечері може бути вичерпано особистий ресурс. Є ризик перевтоми, емоційного вигоряння чи дратівливості, що знецінює добрі наміри.

Водолій
Сьогодні Водоліям дають простір для маневру, дозволяють розвернутися їхнім талантам у сфері спілкування, ігор чи бізнесу.

Це гарний час для інтенсивних контактів та роз’їздів, відвідування спортзалу чи тренувального майданчика, для відточування комунікаційних та водійських навичок. Не варто втрачати час закоханим: обстановка знімає зайву напруженість і допомагає безпосередньому прояву симпатій.

Риби
Сьогодні Рибам вдасться успішно виявити свої ділові якості або дуже своєчасно потренуватися в них.

Виявивши трохи винахідливості, кмітливості та спритності, сьогодні можна розвинути паралельні вигідні ідеї, поєднати різні методи або досягти успіху в кількох напрямках. Варто подумати, перш ніж купувати яскраві чи дорогі речі, оскільки незабаром вони можуть перестати подобатися.

You cannot copy content of this page