Козероги втратять гроші: таро-розклад на робочий тиждень для представників знаків зодіаку

Козероги втратять гроші: таро-розклад на робочий тиждень для представників знаків зодіаку

1. Овен

Любов (Туз Пентаклів): Прекрасна карта, яка вказує на те, що у представників вогненної стихії все чудово у відносинах з другою половинкою і вони щасливі вдвох.

Професійна сфера (Четвірка Мечів): Овни витратили багато ресурсів виконання робочих завдань, перетрудилися. Тепер карта дає пораду: варто зайнятися собою та відпочити, інакше не обійдетеся без нервових зривів.

2. Телець

Любов (Король Кубків): Самотнім Тельцям пророкує зустріч із чоловіком чи жінкою, створеними для кохання, шлюбу та сім’ї. Тим, у кого вже є партнер, Король Кубков пророкує тиждень, наповнений щастям та порозумінням.

Професійна сфера (Лицар Кубків): Тільці цього тижня будуть креативними, а також покажуть керівництву, як вони можуть вирішувати конфлікти в робочому середовищі. Зараз найсприятливіший час, щоб проявити себе.

3. Близнюки

Любов (П’ятірка Кубків): Вказує на розставання з партнером, яке людина переживає тепер, або яке може статися найближчим часом. Близнюки зазнають краху надій, розпачу та горя.

Професійна сфера (Самітник): Близнюки все більше замислюються, чи підходить їм обрана сфера діяльності.

Якщо раніше представники повітряної стихії думали більше про матеріальне, то зараз вони замислюються про правильність обраного шляху.

4. Рак

Любов (Туз Меч): Раки відчують складнощі у взаєминах з партнером. Карта радить не боятися серйозних розмов – саме вони допоможуть зміцнити спілку.

Професійна сфера (Шістка Посохів перевернута): Представники водної стихії відчують, що ув’язнули в рутині і більше не зацікавлені у нових проектах. Ви можете почати помічати, що у колективі панує несправедливість.

5. Лев

Любов (Шістка Пентаклів): Символізує початок нового періоду у стосунках. Партнер обдаровуватиме вас любов’ю та подарунками.

Професійна сфера (Четвірка Меч): Ймовірно, Леви на повну викладалися на роботі і довели себе до знемоги.

6. Діва

Любов (Трійка Пентаклів): Символізує роботу над відносинами, в яких кожен, немов коваль, кує своє щастя.

Професійна сфера (Вісімка Посохів): Карта вказує на перспективи кар’єрного зростання, досягнення цілей та прогресу.

7. Терези

Любов (Сімка Кубків перевернута): У Терезів закрадуться сумніви щодо своєї другої половинки. Представники повітряної стихії замисляться, чи такий хороший їхній партнер?

Професійна сфера (Шістка Кубків): Символізує повернення на попередню посаду. Можливо, Терезам варто очікувати скорочення на роботі.

8. Скорпіон

Кохання (Закохані): Традиційне значення — взаємні почуття, пристрасть, божевільне кохання.
Професійна сфера (Дама Посохов): Скорпіони здатні подолати будь-які перешкоди на роботі та реалізувати всі свої ідеї.

9. Стрілець

Любов (Утримання): Символізує не найкращий період для початку нових стосунків. Якщо Стрільці знаходяться не в пошуках і вже мають партнера, карта радить також зараз нічого не змінювати – ви зробите лише гірше.

Професійна сфера (Вісімка Меч): Означає застій енергії, період безсилля та байдужості. Всі ці відчуття блокуватимуть ваше особисте зростання.

10. Козеріг

Любов (Шістка Меч перевернута): Підказує, що представники земної стихії надто опираються змінам, які могли б допомогти зустріти свою долю.

Професійна сфера (Дама Пентаклів перевернута): Пророкує втрату грошей та фінансової стабільності.

11. Водолій

Любов (Паж Мечів перев’язана): Вказує на інфантильну людину, яка не готова до серйозних стосунків.

Професійна сфера (Шістка Пентаклею): Водолії отримають премію або надбавку до зарплати.

12. Риби

Любов (Десятка Посохів): Через роботу та інші турботи партнерам стали байдужі почуття один одного, стосунки стали в тягар.

Професійна сфера (Паж Кубків): Рибам цього тижня сподобається виконувати творчі завдання. У них ви досягнете успіху і зможете продемонструвати начальству свої успіхи.

You cannot copy content of this page