Україна
“Краще б ти не приїжджав”: Тоня Матвієнко розчулила шанувальником розповіддю про те, як за кордоном зустрічала свого чоловіка Арсена (відео)

“Краще б ти не приїжджав”: Тоня Матвієнко розчулила шанувальником розповіддю про те, як за кордоном зустрічала свого чоловіка Арсена.

Тоня Матвієнко розплакалася в ефірі, розповідаючи про зустріч із чоловіком: найголовніше, що ми живі! Відео

Українська співачка Тоня Матвієнко не стримала сліз, розповідаючи про зворушливу зустріч з чоловіком Арсеном Мірзояном. Пара змогла провести один день в Німеччині, де виконавиця давала благодійний концерт, а її обранець купував авто для ЗСУ.

Зірка поділилася, що важко переживає розлуку з коханим, однак вважає, що найголовніше – що вони живі та в безпеці. Такий коментар Тоня Матвієнко дала в інтерв’ю “Зірковому шляху” на YouTube телеканалу “Україна”.

За словами знаменитості, вона чекала приїзду чоловіка на балконі, адже його телефон був поза зоною досяжності, а точної адреси Арсен Мірзоян не знав.

Побачивши коханого, співачка закричала йому і побігла на зустріч з дочкою Ніною, яка також не стримала сліз при зустрічі. Разом подружжя провело цілий день, а потім змушене було знову попрощатися.

“Я йому кажу: “Боже, краще б ти не приїжджав”. Це так важко – прощатися. В мене все прекрасно, просто так само дуже важко. Найголовніше, що ми живі і здорові”, – емоційно сказала знаменитість.

Розповідаючи про прощання, артистка заплакала, хоч, за її словами, обіцяла собі цього не робити.

Наразі вона перебуває в німецькому містечку Магдебурзі, де дала благодійний концерт для збору коштів дітям-переселенцям з України.

Арсен Мірзоян же, зі свого боку, залишається в Україні. Вдома співак допомагає ЗСУ, волонтерить та іноді возить авто з Європи через Німеччину для українських героїв.

фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page