Без рубрики
Крем вічної молодості, який підтягує овал обличчя і розгладжує зморшки

Все геніальне — просто, як і рецепт цього чудового крему. Мало хто говорить про це, але саме желатин, завдяки своєму стягувальному ефекту, салони краси використовують в «механічних» масках для підтягування щік і другого підборіддя.

Маски, які стягують, добре прилипають до шкіри, а при висиханні скорочуються в об’ємі. Якщо використовувати їх частіше, і до того ж в комплексі з традиційними поживними масками, то шкіра обличчя починає розгладжуватися, а кількість зморшок зменшується.

Більшість масок механічної дії не відрізняються особливим живильним ефектом для шкіри, однак позитивно діють на її нервові закінчення і покращують обмінні процеси. Найбільш ефективні такі компоненти, як білок свіжих яєць і желатин.

Желатин позитивно впливає на білковий і амінокислотний обмін шкіри, покращуючи її стан. Желатин розгладжує дрібні зморшки, пом’якшує і відбілює шкіру, покращує кровообіг.

Приготуйте цей желатиновий крем від зморшок. Його дія подібна роботі розгладжувальних масок. Ви здивуєтеся від ефекту, який буде помітний практично відразу.

Складові:

1 ч. ложку желатину

100 мл води

3 ст. ложки меду

0,5 склянки гліцерину

1 г (на кінчику ножа) саліцилової кислоти

Приготування:

Змішайте всі інгредієнти

Посуд з сумішшю поставте на водяну баню і помішуйте до тих пір, поки маса не стане однорідною.

Приберіть ємність з сумішшю з води і остудудіть, постійно збиваючи, щоб вийшов желеподібний крем.

застосування:

Готовий крем наносьте на шкіру щодня за 2 години до сну на 20 хв.

Залишки крему, що не ввібралися в шкіру, знімайте вологою серветкою.

Потім нанесіть свій звичайний зволожувальний крем.

Отриманого крему вистачає на 1 місяць застосування. Зберігати крем потрібно в холодильнику. При вживанні відбирайте із загальної маси стільки крему, скільки треба для одного застосування, дайте йому трохи зігрітися і наносьте на шкіру.

Джерело

facebook