Крутий поворот долі чекає на три знаки Зодіаку вже з 5 листопада

Планета карми вийшла з ретроградності і обрала кількох представників гороскопу, на яких чекає нескінченне везіння та кар’єрний успіх.

Ретроградний Сатурн змушує людей усамітнюватися, сумувати без приводу і навіть плакати про втрачені можливості. Ця планета, як суворий вчитель, під час неправильного руху нас відчуває, ставлячи одне складне завдання за іншим.

На початку листопада Сатурн змінив гнів на милість, тепер уже він буде дивитися, як знаки зодіаку «відпрацювали свою карму», і дарувати найдостойнішим можливість зробити життя успішнішим.

Нині події у житті багатьох мають прискоритися. Уявіть, що ви застрибнули в останній вагон і мчите на швидкісному поїзді. Ваше завдання не тільки перебувати в гущі подій, але й встигати внести свій внесок у те, що відбувається навколо. Постарайтеся бути помітнішою, проявляйте ініціативу, не бійтеся ризикувати, але при цьому не зважайте на допомогу більш досвідчених, ніж ви, людей.

Сатурн може подати знак. Натяк отримають ті, хто з 5 по 10 листопада стане свідком якогось поворотного моменту у долі. Нехай це будуть незначні зміни, але ви повинні відчути полегшення. Якщо це станеться, то планета карми налаштована підтримувати вас у будь-яких починаннях.

Ще момент: якщо ви давно не могли вирішити проблеми з документами, закрити борги, влаштуватися на високооплачувану роботу, поміняти місце проживання, то настав час діяти. До лютого 2024 року Сатурн, який часто називають планетою обмежень, більше не заважатиме. Тепер ви самі визначаєте свої орієнтири та слідуєте за ними.

Козеріг

В останні тижні своєї ретроградності Сатурн не був добрим до цього знаку. Він хотів, щоб Козероги навчилися думати не лише про себе, а й про долю близьких. Якщо люди цього сузір’я засвоїли урок правильно, то на голову з 5 листопада посиплються кармічні дари.

Перші зміни Козероги побачать у фінансах. І головне — правильно розпорядитись отриманими коштами, не забуваючи минулих натяків Сатурна.

Стрілець

Представників цього знака вихід із ретроградності Сатурна змусить різко подорослішати. Раптом зміняться життєві пріоритети, а також Стрільці зрозуміють справжню цінність багатства.

Хороша новина про те, що смуга випробувань для вас закінчилася, тепер потрібно показати Сатурну, чого ви навчилися. Дотримуйтесь балансу, але при цьому вкладайтеся всією душею в будь-який процес.

Риби

Зараз Сатурн перебуває у цьому сузір’ї. Він і сам не завжди розуміє, що творить із долями людей. Але в цьому хаосі найкраще почуваються саме Риби. Адже ними рухає інтуїція.

Людям цього знака до лютого 2024 року потрібно встигнути втілити в життя свої найсміливіші ідеї, тоді вони ще краще зарекомендують себе «в очах» суворого Сатурна. Удача виявиться на їхньому боці, якщо вони будуть рішучими, діяльними та безстрашними.

You cannot copy content of this page