Криза наздожене 5 знаків зодіаку: чим небезпечний ретроградний Уран з 02 вересня 2023 по 24 січня 2024 року

Зрив всіх планів, плутанина та сварки з друзями, глобальні зміни в особистому житті та кар’єрі. Кому ретроградний Уран принесе у життя особливі випробування?

Найпопулярнішою планетою, чию ретроградність багато хто чекає із завмиранням серця і сильною тривогою, завжди був Меркурій. Цілком виправдано, адже він змінює фазу до чотирьох разів на рік, але принижувати при цьому значущість інших світил вкрай необачно.

Вони можуть зробити не менше сюрпризів, причому не завжди приємних. Наприклад, прийдешній ретроградний Уран, який рухатиметься у зворотному напрямку цілих півроку — з 2 вересня 2023 року по 24 січня 2024 року.

Кожна планета у фазі ретроградності змушує представників зодіакального кола пройти через низку спеціальних випробувань. Наприклад, імпульсивний і наполегливий Марс у зворотному русі діє абсолютно протилежно до своїх якостей.

Багато хто відчуває в цей період занепад сил та відсутність мотивації. А та ж ретроградна Венера, що зазвичай відповідає за красу та любов, попереджає ризик невдалих косметологічних процедур та повернення колишніх коханих.

У разі Ретроурану знаки зодіаку наздоганяє ціла низка критичних ситуацій: все валиться з рук, а нові справи та знайомства виявляються вкрай нестабільними. Пов’язано це про те, що у астрології Уран прийнято вважати планетою-новатором.

Контроль і дисципліна тут безсилі, найкраща стратегія — довіритися інтуїції і підлаштовуватися під ситуації, що швидко оновлюються.

У цей період не уникнути безлічі розривів. Але ставитись до цього варто виключно позитивно. Всесвіт дає рідкісну можливість зрозуміти власну цінність у партнерстві. Те саме стосується і професійних можливостей. Багато хто зможе переглянути свої кар’єрні амбіції та життєві пріоритети.

Читайте також: Грошовий потік та успіх у бізнесі: астрологи назвали роки народження тих, кому пощастить у рік Павліна

Відмінна новина для вчених, дослідників та фахівців у галузі IT-технологій. Їм бунтарська енергія Урана може піднести нові ідеї для нестандартного вирішення проблем чи видатного відкриття.

Але не варто забувати, що планета вкрай непередбачувана, тому прийняти її подарунки знаки зодіаку зможуть лише в тому випадку, якщо навчаться плисти за течією та виявляти гнучкість у справах.

Сильно цей період вплине на Овнів, Левів, Терезів, Козерогів та Риб. Будьте обачними і обережними. Слідкуйте за документами, особливо, що підписуєте. Не витрачайте кошти марно, купуйте лише те, що потрібне. Не провокуйте сварки, краще в деяких моментах промовчати, все в невдовзі покращиться.

You cannot copy content of this page