Мир
Ксенія Собчак оприлюднила свою передвиборну програму: там є чимало про Україну

Відома російська журналістка та телеведуча Ксенія Собчак, яка заявила про свій намір брати участь у виборах президента Росії опублікувала передвиборну програму.

Програму, яку Собчак назвала «123 важких кроки», вона опублікувала на своєму офіційному сайті, пише 24канал

Передвиборна програма кандидата «проти всіх» також складається із чотирьох розділів: «Внутрішня політика», «Розвиток економіки», «Соціальна політика» та «Зовнішня політика».

У «Внутрішній політиці» Собчак наполягає, що Росія повинна перейти від «суперпрезидентської республіки» до «повноформатної парламентської демократії», а для цього необхідно внести зміни до Конституції.

Читайте також: «ТЕЛЕФОН НЕ ПРОСТО ТАК НЕ ВІДПОВІДАВ»: У МЕРЕЖІ ПОКАЗАЛИ 35-РІЧНОГО ВOЇНA АTО, ЯКИЙ ЗAГUНYВ НА ДОНБАСІ

У передостанніх пунктах своєї програми Собчак наполягає, що Кремль повинен зупинити неоголошені вiйнu та Кoнфлiкти і згадує тут про Україну.

«Ми повинні припинити гiбрuдну вiйнy, яку зараз веде наша країна на сході України. Ми наполягаємо на негайному поверненні на батьківщину російських війcьковoслужбовців, в будь-якому статусі присутніх зараз на території України і Сирії. Необхідно негайно оприлюднити списки всіх зaгuблuх на неоголошених вiйнaх»,
– йдеться в одному з пунктів програми, який Собчак внесла у розділ «Соціальна політика».

Останнім пунктом у передвиборній програмі Ксенії Собчак є «питання про Крим», де вона пропонує провести на окупованому півострові ще один референдум.

facebook