Без рубрики
Куди поставити ялинку, щоб привернути удачу, гроші і любов

Щороку ми вбираємо новорічну ялинку — ця традиція є в кожній родині. Щоб даний атрибут не просто створював атмосферу свята, але й залучав удачу, гроші і любов, необхідно правильно розташувати його в своєму будинку.

Новий рік — дійсно прекрасне свято. Тільки в цей час, подивившись у вікно, ми можемо побачити справжню зимову казку, а просочуючись цією атмосферою, ми створюємо її і в своєму будинку. Напевно, немає на світі людини, яка б не любила наряджати ялинку.

Ця давня традиція і донині існує в кожній родині. Сам процес прикрашання ялинки — не просто улюблене передноворічне заняття більшості людей, але і важливий рuтyал. В першу чергу необхідно вибрати місце, де ви розташуєте ваше деревце. Поставлене в певній частині вашого будинку, воно буде не просто радувати вас, а й залучати удачу, гроші і любов.

Куди поставити ялинку, щоб залучити гроші

У Новому році у вас є можливість не просто поліпшити своє фінансове становище, а й розбагатіти. Щоб ваша ялинка приваблювала в будинок гроші, необхідно поставити її не просто на саме видне місце, а в певну зону вашої квартири.

Якщо в Новому році ви плануєте збільшити свій достаток, необхідно поставити ялинку в південно-східній частині вашого житла. Згідно з правилами фен-шуй, саме ця сторона будинку є зоною багатства. Перед тим як поставити деревце, приведіть грошовий сектор в порядок.

Обов’язково зробіть генеральне прибирання і позбудьтеся від усього зайвого. У цій зоні не повинно бути сміття, старих або зламаних речей. Щоб прискорити результат, під ялинку можна покласти купюру.

Також необхідно правильно прикрасити ялинку. Для залучення багатства потрібно використовувати більше іграшок золотого і срібного кольорів. Прикрас не повинно бути мало, але і надмірно велика кількість іграшок буде виглядати негарно. Дотримуйтеся золотої середини. Ви можете повісити на деревце купюри, а навколо нього покласти монети. Якщо ви будете слідувати цим простим правилам, то вже скоро отримаєте бажане.

Куди поставити ялинку, щоб привернути удачу

Кожен мріє спіймати удачу за хвіст, але у багатьох це просто не виходить. Без везіння складно домогтися успіху і знайти щастя. Встановивши ялинку в правильному місці, ви зможете переманити Фортуну на свою сторону.

Читайте також: ДІЗНАЙТЕСЬ ЩО ЧЕКАЄ НА ВАС В НОВОМУ РОЦІ

Ви зможете залучити удачу в наступному році, якщо поставите ялинку в центр кімнати. Саме в цій зоні накопичується енергія інших секторів. Таким чином, в майбутньому вам пощастить абсолютно в усьому. Важливо, щоб доступ до вашого деревця був вільним, тому спочатку добре приберіть і очистіть шлях до вашої ялинки.

Щоб в наступному році везіння не покидало вас, прикрасьте ялинку яскравими іграшками. Обов’язково повинні бути присутніми червоні, жовті і сині відтінки. Саме вони символізують багатство, удачу і благополуччя. Дотримуючись цих правил, ви зможете знайти успіх і залучити удачу в новому році.

Куди поставити ялинку, щоб привернути любов

Без справжньої щирої любові щастя бути не може. Що ж робити, якщо всі спроби зустріти другу половинку виявляються марними? Встановіть ялинку в певній зоні вашого будинку, і ви зможете позбутися від самотності в новому році.

Південно-західна частина вашого будинку є центром любові і сімейного благополуччя. У цьому секторі прийнято ставити фотографії зі своєю коханою людиною, але ви можете розташувати там ялинку. У цій зоні можуть знаходитися і інші речі, але їх не повинно бути занадто багато. Не слід зберігати в даному секторі речі, з якими у вас пов’язані погані спогади.

Щоб привернути любов, необхідно прикрасити ялинку сердечками. Можна самостійно вирізати їх з картону або придбати іграшки такої форми. Обов’язково надайте деревцю яскравість за допомогою великих червоних іграшок і мішури. У наступному році ви обов’язково знайдете свою любов, головне — розташуйте новорічну ялинку в південно-західному секторі.

Новий рік — хороша можливість почати своє життя з чистого аркуша.

Джерело.

facebook