Кумири: Вероніка Кастро («Багаті теж плачуть», «Дика троянда»)

Ще одна мексиканська зірка, яка запалала в серцях українців у 90-х роках і за долею її героїнь ми невпинно стежили та переживали.

Проте, життя самої актриси було схоже на той самий серіал – дівчинка з бідної родини, з низькою самооцінкою стає популярною акторкою, співачкою та ведучою, але так і не знаходить сімейного щастя. Єдина розрада Вероніки сьогодні – це її онучка Рафаела, оскільки жінка завжди мріяла мати дівчинку, а тепер має три онучки.

Отож, цього річ їй 70 років, вона й далі мініатюрна жінка, яка займається спортом і гарно виглядає. Її акторська кар’єра після 2018 року на паузі, але Вероніка має чим себе зайняти – повністю присвятила себе онучці старшого сина Крістіана від першого шлюбу.

Росла маленька Вероніка ще з трьома братами і сестрами на зарплатню мами-секретарки, яка розлучилася з батьком. Дівчинка була схильна до повноти, тому діти її дражнили, але вона настільки була цілеспрямована, що стала Королевою Весни в школі, танцювала, співала і декламувала. Це була її велика перемога над собою і над злоріками.

Але родина була така бідна, що не мала грошей на освіту дітям і сама Вероніка наважилася попросити в місцевого депутата стати його хрещеною аби здобути театральну освіту. Депутат посприяв цьому і скоро вона засвітилася на популярному шоу «Ха-ха», яке вів комік Мануель Вальдес і він звернув увагу на молоду дівчину. Пізніше стане відомо, що саме він став батьком її первістка Крістіана.

Але на той час, це був шанс зачепитися і Вероніка так про нього згадує: “Багато років років я чекала, коли мені випаде хоч якась можливість прорватися. Перебувала у величезній черзі, що складається із запасних, які очікують роботи на телебаченні. Мене називали джокером, тому що коли в тому довжелезному коридорі телеканалу запитували: “Хто співає?” “Я!” – стрибала я. “Хто танцює?” “Я! ..” Я брала уроки всього, щоб у випадку чого бути готовою до всього. Спів, танці, моделювання, акторська майстерність, сертифікат аніматора, диктора, водія … У мене було все, щоб у разі чого, коли запитають: “У кого є такий-то сертифікат?”, першою його діставала б я … “

Вона працювала над технікою мови, займалася співом, постановкою голосу, що дало їй змогу стати ведучою на радіо, а далі проявити себе як співачку, бо саме вона співала пісню до серіалу «Дика троянда».

Вероніка пригадує, що металася від телецентру до театру і спала по 5 годин на добу і все для того, щоб її помітили та оцінили.

Такий шанс їй випав в 1979 році, коли вона зіграла роль Маріанни в серіалі «Багаті теж плачуть», а в 1987 році вона закріпила успіх серіалом «Дика троянда», який дивився сам папа римський Іоанн Павло Другий. Успіх був шалений: вона записувала альбоми і давала концерти, знялася в багатьох серіалах і фільмах, але грала, зазвичай, однотипні ролі.

З 1990 року вона вела телешоу на телебаченні і час від часу знімалася в кіно, останньою помітною роботою став серіал «Дім квітів».

Вероніка ніколи не була заміжня, хоч і мала багато романів. Вона стежить за своїм тілом та вагою і чудово виглядає завдяки пластиці та здоровому способу життя: займається бігом, аеробікою та тенісом. Вона має мережу салонів краси й сама випускає косметику Veronica Castro, яка користає популярністю.

З синами у Вероніки складні стосунки, і вона контролює їхній вибір супутниць життя. Старший Крістіан вже двічі розлучений.

Молодший Мішель став плодом кохання з бізнесменом Енріке Н’ємбо, з яким Вероніка зустрічалася 7 років, але до весілля діло не дійшло.

Далі були ще романи з партнерами по фільмах, музикантами, співаками, а в 2012 році закрутила роман з молодшим на 30 років асистентом по фільму «Успішні сеньйорити Перес», їй на той момент було 60 років.

Зірка неодноразово прощалася з професією через критику оточуючих: “Я прощаюся з тим, що я так любила. Це було моєю професією протягом 53 років, я віддала все своє життя і любов, спасибі за все”. А все через те, що 47-річна мексиканська актриса і телеведуча Йоланда Андраде, колишня дівчина її старшого сина заявила, що вони з Веронікою “символічно” одружилися 20 років тому в Амстердамі.

Фото колаж

You cannot copy content of this page