Кумири: Вів’єн Лі – Жінка, яка була Скарлетт О’Харою

Вівіан Хартлі завдячує своїй яскравій зовнішності матері, яка мала індійське та англійське коріння, а батько був шотландцем і народилася майбутня зірка в Індії.

В 6-річному віці дівчинку відправили отримувати освіту в монастир Святого Серця в Британії.

В 18 років Вівіан заявила, що хоче стати актрисою і батько оплатив їй навчання в лондонській Королівській академії драматичного мистецтва.

Дівчина провчилася лише рік, а далі кинула навчання заради невеликих ролей і кіно, настільки малих, що її імені не було в титрах.

А ще вона вирішує одружити на собі чоловіка, якого вона побачила раз в житті, побачила і сказала: “Я вийду за нього заміж”. Це був 31-річний Лі Холман, тоді акторці було 18 років, але вона змогла зачарувати вже зарученого чоловіка і одружити на собі. чим вам не історія Скарлетт і Ешлі?  В шлюбі народилася донечка Сюзанна.

Далі вона змінює імя на Вів’єн Лі та підкорює театр і серце відомого актора Лоуренса Олів’є.

Роман тривав з 1937 року і тільки  в 1940 році і чоловік Лі, і дружина Лоуренса дали згоду на розлучення, пара одружилася в Америці.

Проте жінка намірилася стати ще й відомою акторкою і подалася на проби в Америку на роль Скарлетт.

Спочатку її не розглядали як претендентку, бо вона була надто «англійка», але жінка доводить, що це її роль і отримує за неї свій перший «Оскар».

Успіх картини важко описати словами – це єдина екранізація роману, яка має таку шалену любов глядачів.

Проте, після такого карколомного успіху, Вів’єн втрачає роль за роллю в бажанні грати з коханим Лоуренсом в одному фільмі.

Нарешті вони вкладають гроші в постановку «Ромео і Джульєти», де обоє грають, але англійська публіка не оцінила виставу і пригадала зірковому подружжю те, що вони відсиділи пів війни за кордроном. Проте вже картину «Ця жінка Гамільтон» прийняли схвально.

Далі знову були спільні провальні роботи, які позначалися на самопочуттю акторки та на сімейних стосунках. Отсанній успіх і водночас крах кар’єри – це робота в «Трамвай «Бажання»» за який Лі отримує другий «Оскар».

Далі вона грає в театрі і через психологічні проблеми зриває зйомки та лікується.

Далі йдуть періоди, коли жінка прагне мати власну дитину від Олів’є, але кожна спроба завершується невдачею, що посилює її депресію і відбивається на роботі.

Після численних спроб зберегти родину завдяки появі дитини і супутніх психологічних проблем, їхній шлюб офіційно розпадається в 1960 році.

Їй 47 років і вона поринає в новий роман з актором Джеком Мерівейлом. Вони прожили разом лише 7 років і актриси не стало.

Вже пізніше зясувалося, що психологічні проблеми актриси стали побічним результатом ліків від туберкульозу. Натомість, акторку запам’ятали як жінку зі складним характером, яка зіпсувала стосунки з коханням всього її життя.

Фото колаж

You cannot copy content of this page