Купатимуться у грошах взимку 2023-2024: хто ці щасливці?

У холодний сезон на деяких представників зодіакального кола чекає неймовірний грошовий успіх.

Овен

Народженим під владою вогненної стихії слід звернути особливу увагу на небезпечні періоди у грудні. Імпульсивні та емоційні натури найбільше схильні до впливів з боку інших людей і схильні до спонтанних покупок. Однак до 5 грудня Овнам варто виключити будь-які великі покупки та вкладення.

Після вказаної дати можна трохи побалувати себе та своїх близьких. Однак до 20 січня великі операції з грошима краще не робити, а зайнятися підвищенням знань у сфері фінансової грамотності. У цей період буде добре вивчити теорію інвестицій, але поки що не перевірятимете вивчені закони на практиці, щоб компенсувати можливі втрати.

Лютий стане найвдалішим місяцем для вогняного знаку зодіаку у всіх сенсах. З’являться хороші пропозиції щодо роботи, які вкрай позитивно позначаться на доходах. Важливо відкинути сумніви і почати реалізовувати сміливі ідеї.

Телець

У земного знака зодіаку матеріальне становище виявиться двояким. Є велика можливість як примножити стан, так і все втратити. Головне – вдалий період зробити грамотні вкладення, тоді сезон пройде дуже благополучно.

До 30 січня у житті Тельців постійно відбуватимуться події, які потребують фінансових вливань. Однак рекомендується перед кожною покупкою аналізувати, наскільки потрібна та чи інша річ. Гороскоп рекомендує взимку менше грошей витрачати на всілякі дрібниці та більше коштів накопичити, щоб у наступний вдалий період зробити великі інвестиції. Чекати доведеться недовго. На початку лютого – з 1 по 16 число – відкриється приголомшливий період для збільшення фінансів. Кошти краще вкласти у фундаментальні проекти або навіть розпочати свій бізнес.

Залишок зими Тельцям за знаком зодіаку рекомендується провести, пожинаючи плоди від зроблених вкладів. З фінансами потрібно поводитися акуратно, оскільки можливі непередбачені витрати перед початком весни.

Близнюки

Повітряному знаку зодіаку до нового року треба зробити правильні вкладення. До 29 грудня відкриється вдала можливість для інвестицій та вкладів. Можливі фінансові подарунки долі та несподівані додатки у вигляді премій та збільшення заробітної плати.

Однак у січні ситуація зміниться. Обачність, акуратність із бажаннями допоможуть Близнюкам уникнути значних втрат, які довго відбиватимуться на їхніх справах. Поїздки та малоприбуткові проекти і важливі заходи на роботі краще відкласти до більш позитивної пори.

У лютому народжені під владою повітряної стихії з новими силами почнуть досягати амбітних фінансових цілей. Наприкінці зими досягти результату виявиться набагато легше, ніж у інші періоди. Якщо започаткувати якийсь важливий проект на закінчення зими, зірки допоможуть реалізувати його в короткі терміни і отримати належний прибуток.

Рак

Водний знак зодіаку має насичений подіями період. У грудні Раки повністю поринуть у передноворічну метушню. Вони стануть головними покупцями на різдвяних ярмарках та розпродажах. На початку зими вони зможуть повністю задовольнити свої дрібні забаганки.

Але про великі покупки варто подумати лише після 20 січня. Усі інвестиції, великі транзакції, купівля та продаж нерухомості — все це принесе значний зиск. У перші півтора місяці сезону краще подумати про інші цінні моменти: більше часу проводити з родичами, а також зайнятися творчістю.

Все це дозволить до певного часу представникам знака зодіаку відволіктися від невдач і перестати зациклюватися на неприємних моментах. У майбутньому очікування сприятливо позначиться на фінансовій сфері та дозволить вийти на новий рівень.

Лев

Холодні вітри на якийсь час можуть заморозити яскравий потенціал вогняного знаку зодіаку. Після 5 грудня багато речей можуть складатися проти них. Якщо наприкінці осені та перші дні зими успіх ще буде на боці Левів, то після вказаного числа і до 29-го всі справи складатимуться досить складно. Покупки можуть швидко розчарувати або виявляться непотрібною тратою грошей, а вкладення здатні швидко прогоріти.

Однак під завісу 2023 року народженим під цим сузір’ям знову почне везти. До 22 січня можуть відбуватися неймовірні та несподівані надходження у вигляді щедрих подарунків, великих преміальних чи виграшів у лотерею. Головне — правильно скористатися моментом, інакше можна прогаяти свій шанс.

До кінця зими ситуація на небосхилі негативно впливатиме на цей знак зодіаку, тому в лютому від великих покупок, вкладень та переказів коштів у зазначену пору потрібно відмовитися.

Діва

Новорічні подарунки Діви за знаком зодіаку почнуть отримувати задовго до головного свята країни. У грудні на них чекає неймовірний фінансовий успіх. З’явиться безліч перспективних та вигідних пропозицій, які позитивно позначаться на матеріальному добробуті. Якщо в цей час хтось запропонує підтримати якийсь проект або на очі потрапить банер із рекламою вигідного внеску, обов’язково варто розглянути ці пропозиції.

А ось далі, у січні, подібних сприятливих пропозицій для інвестицій та бізнесу, не надходитиме. Доведеться докладати зусиль, щоб заробити більше грошей.

Якщо є бажання отримати додаток до зарплати або придбати великий подарунок, робити це рекомендується у грудні або вже після 23 січня. Більш перспективним збільшення доходів для Діви виявиться лютий. Вікно фінансових можливостей знову відкриється. Успіх у матеріальній сфері почне приходити через проекти, що приносять радість та задоволення. На цей час краще планувати найприємніші справи.

Терези

Кардинальні зміни у фінансовій сфері чекають на тих, хто народився під цим сузір’ям. Їхнє життя взимку розділиться на до і після. І тільки від їхніх дій залежить, усміхнеться їм удача чи ні.

Протягом першої половини сезону – аж до 21 січня – не варто брати кредити та робити великі позики, навіть якщо сторонні вкладення дуже потрібні. У цей час слід старанно трудитися, погасити наявні заборгованості і розпочинати свою справу.

«Зелене світло» замаячить перед Терезами лише з 22 січня. Усі вкладення, зроблені тим часом принесуть значні дивіденди. У цей час потрібно задуматися про довгострокові проекти, які протягом кількох років приноситимуть вигоду та задоволення. Але миттєвих витрат робити не слід. Необдумані покупки наприкінці зими можуть вкрасти фінансове щастя.

Скорпіон

Тема фінансів вийде на перший план, для народжених під сузір’ям Скорпіона вже на початку зими. Важливо показувати себе з кращого боку, і тоді вигідні пропозиції в матеріальній сфері не забаряться. Проте 16, 17 та 20 грудня не слід кудись вкладатись, рекомендується тримати гроші при собі. Інші дні виявляться багаті на різні можливості для збільшення добробуту, покупок та інвестицій.

Після 20 січня грошовий потік трохи ослабне, але все ж таки буде вищим, ніж у всіх інших. У цей час здатні відкрити свою справу або вкластися в довгограючий проект, який міг би приносити непоганий дохід, тому що наприкінці зими Скорпіонам стане не до грошей.

У лютому всі матеріальні питання відійдуть на задній план, тому активність та перспективні пропозиції щодо роботи та грошових вливань знизиться. Але раптом і у великих кількостях витрачати гроші на себе не варто, оскільки подібна поведінка може серйозно вдарити по бюджету.

Стрілець

У плані фінансів стабільну матеріальну пропозицію очікує Стрільців на гороскоп. У грудні вони матимуть змогу побачити вигідні пропозиції, щоб збільшити свої доходи. Однак поспішати з відповіддю, а також робити великі покупки не варто.

З 30 грудня по 15 січня настане найсприятливіший час для вирішення всіх питань, пов’язаних із грошовою сферою. Можливо, з’явиться шанс обійняти керівну посаду або надійде відповідь щодо вакансії на посаду, яку давно хотілося обійняти. Ця пора зарядить вогненний знак зодіаку на максимальний успіх.

З 16 по 23 січня підвищиться ризик упустити удачу, оскільки напружені аспекти космічних об’єктів підштовхуватимуть людей до нечесного заробітку. На «полювання» вийдуть шахраї, які залучатимуть людей до міфічних та ризикованих проектів. Слід виявити обережність та тримати накопичення при собі. Не варто позичати і самим позичати кошти в середині зими.

Лютий видасться тихішим і спокійнішим. Глобальних вагань у фінансовій сфері не передбачається. Стрільці зможуть насолоджуватись тими ресурсами, які отримають раніше.

Козеріг

У перші дні календарної зими варто поставити проекти на «стоп». Операції з грошима до 5 грудня не принесуть особливого прибутку, тому великі покупки та перекази треба відкласти на іншу пору.

В решту часу грошовий магніт Козерогів працюватиме на всі 100%. Упродовж грудня їм випаде чимало можливостей вкласти кошти у прибутковий проект. Але з гори пропозицій варто вибрати одну, але максимально вигідну. Тоді успіх не забариться. Перед святами можливі вагомі надходження у вигляді великого подарунка чи новорічної премії.

Однак після бою курантів і до 23 січня пропозиції надходити тимчасово перестануть. На фінансовому обрії представників земного знака зодіаку все складеться стабільно. Однак після зазначеного періоду і до 16 лютого важливо проявляти неймовірну активність і суворо дотримуватись термінів.

У цей момент знову буде шанс поліпшити фінансове становище. Упустивши вдалий момент, народженим під владою земного знака зодіаку не варто рвати жили і йти до наміченої мети по головах. Слід перечекати залишок зими, оскільки авантюри та нечесний спосіб заробітку здатний викликати проблеми у фінансовій сфері.

Водолій

У грудні представникам повітряного знаку зодіаку закрутять голову крижані вітри. Водоліям захочеться витратити якнайбільше грошей. Однак поспішати з покупками не слід, оскільки може додатись необхідність вкласти кошти у важливі проекти. Щоб під завісу 2023-го не прийти з порожнім гаманцем, згідно з гороскопом, потрібно суворо вести бюджет і невідступно дотримуватися плану витрат.

Великих вкладень у зазначений період робити не слід, тому що все це не виправдає очікувань. Важливо – великі придбання відкласти на січень, коли на небі вишикується сприятлива конфігурація планет для представників знаку зодіаку. У той же час, відкриються нові можливості для кар’єрного зростання.

Однак для довгоочікуваного підвищення кар’єрними сходами і збільшення заробітку доведеться попрацювати. Ймовірно, нова посада вимагатиме від Водоліїв нових знань та навичок, але за бажання і належного старання все вдасться здійснити досить швидко. Вже у лютому поставлене завдання буде виконано.

Хороші можливості наприкінці зими відкриються і для тих, хто вирішить створити власний бізнес. В цей час з’являться надійні зв’язки та партнери, які допоможуть реалізувати задумане.

Риби

Грудень буде дуже вдалим для представників водної стихії. Не варто замикатися у собі. На початку зими не слід відмовлятися від будь-яких пропозицій. Усі авантюри, великі покупки, вкладення принесуть небувалий дохід. Це сприятливий місяць, щоб попросити збільшення зарплати або дорогий подарунок.

Згідно з гороскопом, потрібно користуватися успіхом, тому що в січні, як сказано в гороскопі, портал на щастя закриється. Чорна діра бажань може стягнути фінанси водяного знаку зодіаку на задоволення нескінченних забаганок. Однак зайві витрати не принесуть радості та не виправдають очікувань. У середині зими Рибам краще зайнятися грамотними інвестиціями та вкладеннями.

Для великих покупок особливо сприятливим виявиться лютий. Саме в цей час витрачені зусилля для досягнення мети почнуть окупатися та принесуть представникам водяного знаку зодіаку чималий дохід.

You cannot copy content of this page